Přejít na obsah

Divný zvuk pri cúvaní


koro

Doporučené příspěvky

Prosím Vás o pomoc.Môj problém je, že pri cúvaní na studený motor to vydáva divný zvuk. Niečo ako omotaný drôt na hriadeli, ktorý šúcha o plech. Pri jazde do predu a po prejdení niekoľko km je to ok. Na volnobeh je to tiež ok. Mám 1,4 tdi combi a som z toho v šoku. Dik za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvom rade by si to mal lokalizovať! Odkial ten zvuk vychádza nevieme či z motora ,brzd či prevodovky:Over si či sa to ozýva pri zaradenom kvalte alebo pri vymáčknutej spojke a podobne.Lepšie to vysleduj pretože takto sa ťažko radí. A ešte k tomu na dialku ;)

Tak som to trochu skúmal. Robí to len pri cúvaní a ide to zhruba od pravého predného kolesa a pri pohybe auta. Myslel som si ,že to bude nejaký kamienok ale ked som dal dole koleso nič som nenašiel. Vopred dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to trochu skúmal. Robí to len pri cúvaní a ide to zhruba od pravého predného kolesa a pri pohybe auta. Myslel som si ,že to bude nejaký kamienok ale ked som dal dole koleso nič som nenašiel. Vopred dík za radu

Mne se neco podobnyho ozyvalo na OI 1.6, pri couvani to vydavalo takovy hrozne divny plechovy zvuky ( ale nebylo to teda zavisly na teplote motoru, ale jak jsem couval tak to rincelo ). Nakonec to byl upadenej jeden z drzaku od tusim stredniho dily vyfuku. Sice doted moc nechapu proc to klepalo jenom pri zpatecce, ale stacilo to privarit a uz vic jak rok je klid. Tak zkus mrknou i na to, sice je to jiny auto, ale zase treba soudruzi v MB pro vyvoji az tak invenci nehyrili ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...