Přejít na obsah

Ukazatel dojezdu


Robbe

Doporučené příspěvky

Škoda, diky a porkovací asistent !? Dala by se domluvit montáž, nevím jaký koupit, je dost výrobců -

Montáž se dá zvládnout je tady i návod. Někdo ani nesundával nárazník. jo stím výběrem je to horší. Někdo to a zase to, počítej, že za 700- 1500 to nebude sláva. Hlavně s trvanlivostí. Řešení je orig. prodává se v bazaru 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím nemáte někdo dílenskou nebo servisní příručku pro palubní desku ? jedná se mi o zapojení jednotliých odičů a propojení k čidlům, chci dodělatbudíky s palubním PC mám necanovou sběrnici a diesel. Dále nemáte někdo soupis palubek které mám na vrakáči hledat ? To schéma zapojní by mi moc pomohlo. Vím že je tu návod jak to dodělat ale zajímalo by mě to detailněji. Děkuji dj.tom@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím nemáte někdo dílenskou nebo servisní příručku pro palubní desku ? jedná se mi o zapojení jednotliých odičů a propojení k čidlům, chci dodělatbudíky s palubním PC mám necanovou sběrnici a diesel. Dále nemáte někdo soupis palubek které mám na vrakáči hledat ? To schéma zapojní by mi moc pomohlo. Vím že je tu návod jak to dodělat ale zajímalo by mě to detailněji. Děkuji dj.tom@seznam.cz

napiš sem ještě MR a motorizaci pak už ti to podle toho někdo najde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak motorizace 1,9Tdi rok 00 ale rád bych to porovnal i s benzínem abych zjistil právě ten rozdíl z čeho to ten počítač počítá. je mi jasné že u benzínu ze vstřiku ale u čeho u nafty atd, dále množství paliva jde prý po zběrnici can, ale tu já ještě nemám ale určitě stačí dokoupit to a to a už to půjde proto bych to chtěl porovnat děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak motorizace 1,9Tdi rok 00 ale rád bych to porovnal i s benzínem abych zjistil právě ten rozdíl z čeho to ten počítač počítá. je mi jasné že u benzínu ze vstřiku ale u čeho u nafty atd, dále množství paliva jde prý po zběrnici can, ale tu já ještě nemám ale určitě stačí dokoupit to a to a už to půjde proto bych to chtěl porovnat děkuji

Ty už nejspíš CANové budíky máš, nejsem si teď jistý, kdy se to dělí, stačí je vyndat a opsat jejich číslo a na zelené svorkovnici kouknout, jestli na ní jde dvojice oranžových drátů.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak motorizace 1,9Tdi rok 00 ale rád bych to porovnal i s benzínem abych zjistil právě ten rozdíl z čeho to ten počítač počítá. je mi jasné že u benzínu ze vstřiku ale u čeho u nafty atd, dále množství paliva jde prý po zběrnici can, ale tu já ještě nemám ale určitě stačí dokoupit to a to a už to půjde proto bych to chtěl porovnat děkuji

dej kod motoru a něco snad najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...