Přejít na obsah

Brzdy


Julo

Doporučené příspěvky

No tak ne hentake kotuce len sustruh a chechat to trosku stocit, pokial to ich hrubka ako tak dovoluje. Ja mam tento isty problen len moje kotuce su uz len 20,5mm hrube a kedze minimum je 19 tak hrubka po stoceni tak cca19,5mm (neviem jak hlboko je hrdza v nich zazrata) a to uz je malo . Len neviem pre ktoru znacku sa kotucov a platniciek sa rozhodnut -------- Lucas resp. Brembo.

post-6725-1199125617_thumb.jpg

Editováno: , autor: peto105L
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ne hentake kotuce len sustruh a chechat to trosku stocit, pokial to ich hrubka ako tak dovoluje. Ja mam tento isty problen len moje kotuce su uz len 20,5mm hrube a kedze minimum je 19 tak hrubka po stoceni tak cca19,5mm (neviem jak hlboko je hrdza v nich zazrata) a to uz je malo . Len neviem pre ktoru znacku sa kotucov a platniciek sa rozhodnut -------- Lucas resp. Brembo.

Vždyť pohledej ve starších tematech . Je tam toho hodně na toto tema. Já mám kotouče Brembo a desky Jurid. Nikdy mi to tak nerbrdilo jato teď. Zvláště je teď rychlý nástup.Nakoupil jsem u

www:mjauto.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obnovím toto téma. Nevíte jestli jako originální náhradní díl=brzdové destičky, mají všechny servisy škoda stejného výrobce/dodavatele, nebo se to liší? Já dostal nové desky a oproti původním z výroby jsem nepoznal naprosto rozdíl.

BTW: Jak to všichni jezdíte? Já mám najeto 140tis a kotouče mají z původních 25mm stále ještě 24mm lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obnovím toto téma. Nevíte jestli jako originální náhradní díl=brzdové destičky, mají všechny servisy škoda stejného výrobce/dodavatele, nebo se to liší? Já dostal nové desky a oproti původním z výroby jsem nepoznal naprosto rozdíl.

BTW: Jak to všichni jezdíte? Já mám najeto 140tis a kotouče mají z původních 25mm stále ještě 24mm lol

No myslim ze brzdove platnicky maju stale asi tie iste od toho isteho vyrobcu. Ale rozdiel by si mal poznat uz len v tom ze mas v trmenoch menej kvapaliny a mali by menej vednut, mozno ak to mas cerstve tak si to len potrebuje sadnut. Ale ked mast TDi tak priorotne brzdis motorom a ten brzdi viac jak benzin. Ked si vsimnes moju fotku tak ja tiez nemam problem so sirkov kotuca, ten ma 19,5mm ale ide o to ze po vnutornom a vonkajsom obvode je pas hrdze . To ked dam stiahnut tak mi zostane fakt uz len nieco pod 19mm a to je dost malo. KM mam najazdenych 85000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam naopak nevidim nic neobvykleho

Hmm. Na vnutornej strane kotuca od stredu je asi 10mm hrdze. Ta cast by mala byt vylestena ako zvysok, ked si to tak vezmes tak ti ta hrdza len brusi segment a ucinok ziadny. Ked vezmem tak platna je dlha 7cm a ten sraf je 1cm hrdzavy tak mas 7cm2 s cca 40cm2 ktore nebrzdia. a ked si to cislo vyjadris v % tak to neni malo, a na sumernosti brzd sa to uz prejavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. Na vnutornej strane kotuca od stredu je asi 10mm hrdze. Ta cast by mala byt vylestena ako zvysok, ked si to tak vezmes tak ti ta hrdza len brusi segment a ucinok ziadny. Ked vezmem tak platna je dlha 7cm a ten sraf je 1cm hrdzavy tak mas 7cm2 s cca 40cm2 ktore nebrzdia. a ked si to cislo vyjadris v % tak to neni malo, a na sumernosti brzd sa to uz prejavi.

Přesně to si myslím taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdarec mám problém a už mě to štve jak svina.

Porád mi pískají brzdy. vyměnil jsem kotouče i desky.

Měl jsem to rozebrané a kotouče se sjíždějí strašně divně do půl kotouče třeba rez zbytek dobře vylešteněj a na druhý straně zas naopak.

Myslím že tam píská ta rez ale proč se to tak divně sjíždí neví někdo.

Taky se mi zdá že jsou desky tvrdší než kotouče protože to při jízdě tak divně dře. Pomoc co s tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...