Přejít na obsah

Připojení zadních repráků....


henky

Doporučené příspěvky

post-9817-1199874895_thumb.jpg

Marně se snažim dopátrat ke konci vedení k zadnímu repru..... pls je to ono nebo jsem vedle jak ta jedle??

Odbočující dráty vedou k osvětlení popelníku a zbytek je zaslepen nějakou průhledným pičusem.....

Děkuji moc za odpo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-9817-1199874895_thumb.jpg

Marně se snažim dopátrat ke konci vedení k zadnímu repru..... pls je to ono nebo jsem vedle jak ta jedle??

Odbočující dráty vedou k osvětlení popelníku a zbytek je zaslepen nějakou průhledným pičusem.....

Děkuji moc za odpo

v tomto případě se zase jedná o vedení K-line (komunikační lajna auta)

vedení k zadním reprákům je napojené za rádiem na hnědé 8 pinové svorce, pokud do ní jdou jen 4 dráty místo 8 máš jen přípravu pro přední repro, zadek budeš muset dodělat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomto případě se zase jedná o vedení K-line (komunikační lajna auta)

vedení k zadním reprákům je napojené za rádiem na hnědé 8 pinové svorce, pokud do ní jdou jen 4 dráty místo 8 máš jen přípravu pro přední repro, zadek budeš muset dodělat ;)

Děkuji, mrknu se a uvidim...

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomto případě se zase jedná o vedení K-line (komunikační lajna auta)

vedení k zadním reprákům je napojené za rádiem na hnědé 8 pinové svorce, pokud do ní jdou jen 4 dráty místo 8 máš jen přípravu pro přední repro, zadek budeš muset dodělat ;)

Díky všem,

odpo už znám a další otázka od hlupáka je: když mám přípravu pro zadní repro (soudím dle toho, že mám 8 drátu na hnědé svorce) kde najdu konce drátů pro připojení........ děkujuuuuu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti ze svorkovnice opravdu vede 8kabliku, potom by meli koncit pod plastama, kde maji byt repro. Pokud mas kratou octavku, melo by stacit odehnout koberce u zadnich podbehu, nekde by tam mely byt. U combika musis tak jako tak rozebrat zadni plasty pod okynkama a hledat..urcite tam taky budou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KABLE NA ZADNE REPRO SU TAHANE POD PLASTAMY NA PRAVEJ AJ LAVEJ STANE PRI PRAHOCH. NA DODATOCNU MONTAZ POTREBUJES 4 piny a 11metrou repro kabla. :) :)

TO: PROCHY603 Zdravím, co ten slibovaný kód na Symphony??? Zapoměl jsi nebo neumíš, ale odpovědět bys mohl. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti ze svorkovnice opravdu vede 8kabliku, potom by meli koncit pod plastama, kde maji byt repro. Pokud mas kratou octavku, melo by stacit odehnout koberce u zadnich podbehu, nekde by tam mely byt. U combika musis tak jako tak rozebrat zadni plasty pod okynkama a hledat..urcite tam taky budou ;-)

Mám krátkou...... zítr se na to mrknu....díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
KABLE NA ZADNE REPRO SU TAHANE POD PLASTAMY NA PRAVEJ AJ LAVEJ STANE PRI PRAHOCH. NA DODATOCNU MONTAZ POTREBUJES 4 piny a 11metrou repro kabla. :):)

Ale těch 11 teda musíš mít jó přesně odměřených. Já dal minulý víkend svoje zadní repráky rodičům a vyšlo mi to na 15m, ale je fakt, že jsem si nechával drobné rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 15m to právě bylo i se zpětnou odbočkou na výšky ve dveřích. Ale bylo to fakt tak tak. ;)

až se dostanu do Phy, tak jen pro zajímavost změřím délku originálního vedení k zadkům a zpětku k vejškáčů ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...