Přejít na obsah

H4 -> Xenon prestavba


Trunda

Doporučené příspěvky

ja sem je mel na fabii 3 roky a nikdy nikdo nic nerekl,otazkou je pokud by nastala havarie a protistrana by tvrdila ze byl oslepen od tveho auta a zjistilo by se ze je nemas schvaleny tak to vsechno zaplatis ty,priklad:znama mela na fordu 17ky kola mohla met max 15ky chlap ji nedal prednost a pri vysetrovani zjistili ze ma nedovolene kola tudis nemela na ceste co delat a vsechno platila z vlastni kapsy,ale ja sem s nema taky jezdil akorat sem fakt lidi oslnoval a kdyz sem to stahl dolu tak sem toho zas moc nevidel ale to se jednalo o H7 bez cocky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, asi při kontrole se v tom nebudou nějak moc šťourat, ale když by byla nehoda, tak fakt pozor. mladá na podzim měla nezaviněnej ťukanec, auto co jelo za ní, tak nedobrzdilo. škoda nic moc, ale přijeli policajti, potom za ní přišli a řekli, že jestli ví, že jsou tam trochu jiný kola než mají být. naštěští byli v pohodě, řekli a napsali, že viděli ty " správný " kola, ale když trefíš na blbca, tak problém...........

Editováno: , autor: reddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze odpoved je - NE. Aspon bude o jednoho oslnovace min :) Ja jezdim v Polsku a tady je to docela popularni (vetsinou cim vetsi krap tim silnejsi svetla) a obcas bych fakt strilel... Kup radej poradny zarovky. Usetris a "pomuzes" ostatnim (mam Osram Silverstar a jsou super)

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš si kup origo xenony a nevytvářej natom takovýhle prasárny. ;)

Proč prasárny viděls to někdy vůbec svítit ? mám tam výbojku se clonítkem (to slonítko je přímo na výbojce) takže to neoslňuje je to výbojka která nesmí přijít do projektorovech světel (v čočkách to tak nesvítí) proto je tam mám a neoslňuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč prasárny viděls to někdy vůbec svítit ? mám tam výbojku se clonítkem (to slonítko je přímo na výbojce) takže to neoslňuje je to výbojka která nesmí přijít do projektorovech světel (v čočkách to tak nesvítí) proto je tam mám a neoslňuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamo jakej kit pasuje bez uprav patice do mlhovek na OC1 facelift(cire)? Diky,videl jsem a moc pekny,skoro jako superb s xenonama!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do OI po f-liftu jsou asi nej H4 bixenony (dalkove i tlumene senon) sada 6000K se vsim co k tomu potrebujes plus pekny kufricek 4000kč i s poštovnym...

mam je asi necely tyden a je to jine nez normalni svetla... clovek si musi zvaknout...

Ahoj přemýšlím taky o xenonech a nevím co zvolit - koupit origoš xenony a nebo jen přestavbové výbojky , máte někdo zkušenost s tím výrobkem jak tu visí ta reklama na xenony.ic.cz. Když se rozhodnu pro oryginal světa tak to asi nekončí jen výměnou světel že? Jak to je ? Můžete mi někdo poradit ? Mám O1 po f-liftu.Děkuji.

Editováno: , autor: Pavel Čížek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj přemýšlím taky o xenonech a nevím co zvolit - koupit origoš xenony a nebo jen přestavbové výbojky , máte někdo zkušenost s tím výrobkem jak tu visí ta reklama na xenony.ic.cz. Když se rozhodnu pro oryginal světa tak to asi nekončí jen výměnou světel že? Jak to je ? Můžete mi někdo poradit ? Mám O1 po f-liftu.Děkuji.

Nejlepší rada je prodat svoje auto a koupit nové s xenonama lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč prasárny viděls to někdy vůbec svítit ? mám tam výbojku se clonítkem (to slonítko je přímo na výbojce) takže to neoslňuje je to výbojka která nesmí přijít do projektorovech světel (v čočkách to tak nesvítí) proto je tam mám a neoslňuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolego já vůbec nepotřebuju vidět jak to svítí atd,prostě tyhle rádoby xenonový světla tam nemaj co dělat.(jestli se nepletu tak tohle je přesně ukázkovej TUZING) fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty kity a ruzny zastavby do kdeceho bych nakopal do... tech svetel..

Kdyz, tak origo, jak psal Humanic! :vamp

blbost!!!

namontoval som H4 bixenon pred tyzdnom do O1 s cirou optikou, absolvoval cestu do IT a dost po tme v SK s nemal som ani jeden problem s tym ze by mi niekto dal vediet ze oslnujem. Vsetko je o tom ako je to namontovane a ako su nastavene svetla. Ked to niekto navali do optiky s vrubkovanym sklom tak to je nieco ine, ale v cirej optike alebo v cocke, ked mas nastavene svetla tak problem nie je. A po na montovani a odjazdenych dost km v noci vobec nelutujem ze som to tam dal. Je to o nieco inom ako halogen, aj ked som doteraz pouzival Philips s ktorym som bol spokojny. Opakujem: je to nieco uplne ine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost!!!

namontoval som H4 bixenon pred tyzdnom do O1 s cirou optikou, absolvoval cestu do IT a dost po tme v SK s nemal som ani jeden problem s tym ze by mi niekto dal vediet ze oslnujem. Vsetko je o tom ako je to namontovane a ako su nastavene svetla. Ked to niekto navali do optiky s vrubkovanym sklom tak to je nieco ine, ale v cirej optike alebo v cocke, ked mas nastavene svetla tak problem nie je. A po na montovani a odjazdenych dost km v noci vobec nelutujem ze som to tam dal. Je to o nieco inom ako halogen, aj ked som doteraz pouzival Philips s ktorym som bol spokojny. Opakujem: je to nieco uplne ine.

Vono by stačilo aby ses nachomejtnul k naký nehodě a někdo řekl že si ho oslnil a kůli tomu to rosekal,tak by si hnedka mluvil jinak až by ti to dali za vinu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono by stačilo aby ses nachomejtnul k naký nehodě a někdo řekl že si ho oslnil a kůli tomu to rosekal,tak by si hnedka mluvil jinak až by ti to dali za vinu!!!

to je o inom a cisto teoreticke. Ide o to, ze HID sada, ked je dobre namontovana, tak neoslnuje. V navodoch sa obycajne pise, ze montaz tak 40 min. a je to. Potom to tak aj moze vyzerat. Ja osobne som si dal zalezat a trvalo mi to skoro 4 hodiny. A nie som ziadny nesikovny vol - aspon si myslim. A naviac pre tych co hovoria, ze xenony len do cocky: dnes som sa viezol na takej velkej krave Volvo - ten velky jeep - neviem ani oznacenie a ma zo serie xenony v cirej optike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou výbojky do čočky a do paraboly

90% v parabolách jsou výbojky D2S a ty tam nepatří

ohledně ohniska

jak někdo může říct že výbojka (po staru zářivka) má stejný ohnisko svícení jak žárovka ???

může, když se koukneš přímo do ohniska výbojky a pak do ohniska žárovky, tak vidíš úplný kulový jak budeš od výbojky oslněnej lol:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by jsem taky jeden dotaz ohledně xenonů

máme v autě origo xeny,ale líbilo by se mi dát i nějakou takovou tu sadu xenu místo dálkovejch světel.Když totiž rozsvítím světla tak svítí origo xeny,ale na dálkový už jsou to jen nějaký H4 nebo co to tam je..Myslíte že by to šlo takhle vyměnit?A jak by to bylo na STK a podobný věci.Dík za odpovědi,jsem v tomhle úplná lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by jsem taky jeden dotaz ohledně xenonů

máme v autě origo xeny,ale líbilo by se mi dát i nějakou takovou tu sadu xenu místo dálkovejch světel.Když totiž rozsvítím světla tak svítí origo xeny,ale na dálkový už jsou to jen nějaký H4 nebo co to tam je..Myslíte že by to šlo takhle vyměnit?A jak by to bylo na STK a podobný věci.Dík za odpovědi,jsem v tomhle úplná lama

1/ než se výbojka nabudí tal to lepší rozhodně nebude

2/ bude to nelegální stejně jako HID sady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...