Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

No je to sila... ;) Lide jsou vynalezavi... ale rekneme si na rovinu - nas to jen tesi, ze mame o cem zase debatit, ne...

Jinak co se tech fotek tyce, auti je to moc pekny a otevirani vika je opravdu slusna vychytavka, ale stejne pokud se to planuje, tak by to chtelo i kombika... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to sila... ;) Lide jsou vynalezavi... ale rekneme si na rovinu - nas to jen tesi, ze mame o cem zase debatit, ne...

Jinak co se tech fotek tyce, auti je to moc pekny a otevirani vika je opravdu slusna vychytavka, ale stejne pokud se to planuje, tak by to chtelo i kombika... ;)

Kombi nebude,ale bude 4x4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tady máte, tak dofám, že už se tady nebude blbě psát, že to škodovka pouští schválně jako reklamu...

Mobily se sice do fabriky nosit nesmej, teda ty s fotakama a maj se na vratnici nahlasit, ale pokud ho nenahlasis, tak tam s nim klidne muzes projit. Nikdo nemá právo na to tě šacovat...

Potvrzuji, že kombík nebude, pan Winterkorn ho zazdil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tady máte, tak dofám, že už se tady nebude blbě psát, že to škodovka pouští schválně jako reklamu...

Mobily se sice do fabriky nosit nesmej, teda ty s fotakama a maj se na vratnici nahlasit, ale pokud ho nenahlasis, tak tam s nim klidne muzes projit. Nikdo nemá právo na to tě šacovat...

Potvrzuji, že kombík nebude, pan Winterkorn ho zazdil....

Ano a to z jednoho důvodu - u vlajkové lodi se kombi nenosí, ať už se jedná o Supa, A8 či 7er...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve škodovce jsou fotomobily zakázany.

Právě, a zrovna v Česaně to hlídají fest. Myslím si o tom svý ;)

no, já když jsem se tam vyskytoval, tak se na to ani neptali :) Vždycky jsem řekl za kým jdu, ukázali mi kam mám jít a hotovo. Teda, akorát se ptali, jestli sebou nesu nějaké díly, tak jsem jim řekl co mám sebou abych pak neměl případně problém jak s tím půjdu zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten klučina se asi dost z toho opíchá. Pán Boleslav má asi dost dobré právníky a za těch 30 litrů co měl dostat asi nic dobrého nesežene co ho bude obhajovat.

Kdo ví jak to vůbec je...třeba opravdu Škoda chtěla reklamu a celé to je jen vykonstruované a "kolega" vyvázne jen s nějakým jako bububu a odškodněním na konto :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten klučina se asi dost z toho opíchá. Pán Boleslav má asi dost dobré právníky a za těch 30 litrů co měl dostat asi nic dobrého nesežene co ho bude obhajovat.

se docela divím, že když už to prodal, tak že za tak málo. To nebude zrovna obchodní talent :blbec:

A druhá věc je, že mu to za to stálo. Já jsem se taky dostal pracovně do kontaktu s nějakými výkresy, modely, prototypy, specifikacemi, ale ani ve snu mně nenapadlo to někde vytrubovat, natož do nějakého Blesku za prachy, protože pud sebezáchovy byl silný. Ono stačí jen to, že když se to provalí, tak je vysoce pravděpodobné, že si v dané branži už neškrtneš, což podle zaměření(vzdělání a praxe) může být pro někoho existenčně likvidační.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono pochopím, že někdo provede nějakou lumpárnu na které se napakuje tak, že může kamkoliv do světa, kde se mu zachce a bude vědět, že do konce života nemusí hrábnout a bude si užívat, to dává smysl, ale riskovat pro trtky existenci, no to udělá jen méně oduševnělý jedinec. Ostatně kdo z těch, co se napakovali miliardami sedí nebo má problém? Blbec který paběrkuje to má celkem jistě spočítaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád dělal mezinárodní obchod a firma měla delší dobu po splatnosti ve světě pohledávky za něco okolo 100M. Tlačil na dlužníky a dělal bububu a kam maj prachy poslat. Povídal, že ho napadlo, že kdyby jim poslal číslo svého účtu, tak než by se to provalilo, tak mohl bejt někde v tramtárii. Vtip byl v tom, že to měl na starosti a klidně mohl dlouho mlžit, že ještě nezaplatili a pak vzít kramle. Ale jak správně říkal, pořád to nebylo dost na to, aby mu to za to stálo a aby mu to umožnilo se z toho vyzout. A v tom mu dávám za pravdu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komiku je skoda... ale co nadelame...

Jinak ten kluk se z toho chudak asi picne, pac jak bylo psano vyse skodofka bude mit asi dobre pravniky...

Co se jeho obchodniho talentu tyce, tak jsem pred rokem jednal s jednim casopisem o fotkach MB nove E rady / potkal jsem ho na dalsnici u Stuttgartu... bohuzel nez jsme se domluvili, tak byla ofic premiera.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt se divím lidem, že za takový prachy, jako je 30.000, tolik ryskují. popravdě, dneska to už nejsou takový velký prachy, a ksyž se to provalí, jako že se to provalí, tak stopy míří na 100 % ke konkrétní osobě.

jinak je ale superb povedenej, moc se líbí, moc

Fabia 2 je taková jiná, ale asi až se okouká, tak bude stravitelnější. vzpomeňte si na fabku1, když byla představená: taky nic moc oproti feldě, taková divná,.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to sila... ;) Lide jsou vynalezavi... ale rekneme si na rovinu - nas to jen tesi, ze mame o cem zase debatit, ne...

Jinak co se tech fotek tyce, auti je to moc pekny a otevirani vika je opravdu slusna vychytavka, ale stejne pokud se to planuje, tak by to chtelo i kombika... ;)

Kombi nebude,ale bude 4x4.

Ale combi uz je :D

SM 9/2007

post-1-1172730236.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...