Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Pár dotazů:

FDV190fdf_sup1.jpg

FDV190fe1_sup3.JPG

Na první fotce pod rádiem:

- Jednozónový climatronic, nebo snad čtyřzónový? :ph34r:

Druhá fotka:

- To je rádio s odnímatelným panelem?

- ten panel mezi climatronicem a rádiem je co?

Ta klimatizace na prvni fotce - nebude to ovladani klimosky z audiny?

JInak na druhy fotce to asi fakt bude odnimatelnej panel radia, jinak ta lista pod radiem je podle me jeste zbytek radia s kruhovyma ovladacema, aby asi odpadlo par " konstruk. problemu" s odnimatelnym krytem radia...

Který model Audi? Hledám na jejich webu a nemůžu nic najít... :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma předníma světlama se měli inspirovat u Fabie 2.

No osobne doufam, ze s Fabii II to bude mit spolecnej jenom znak na masce ;)

Moje slova! počínaje roomsterem to stojí za hovno!!! Vubec nechápu proč toho roomstera dělaly-ve vnitř je to stejně mrňavý jak fabie a zvenku??? hrozny! Poslední pěkny auto byla O2. od ty doby ten design je fuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma předníma světlama se měli inspirovat u Fabie 2.

No osobne doufam, ze s Fabii II to bude mit spolecnej jenom znak na masce ;)

Moje slova! počínaje roomsterem to stojí za hovno!!! Vubec nechápu proč toho roomstera dělaly-ve vnitř je to stejně mrňavý jak fabie a zvenku??? hrozny! Poslední pěkny auto byla O2. od ty doby ten design je fuj

Myslel jsem to tak, aby na Fabii byla podobná světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma předníma světlama se měli inspirovat u Fabie 2.

No osobne doufam, ze s Fabii II to bude mit spolecnej jenom znak na masce ;)

Moje slova! počínaje roomsterem to stojí za hovno!!! Vubec nechápu proč toho roomstera dělaly-ve vnitř je to stejně mrňavý jak fabie a zvenku??? hrozny! Poslední pěkny auto byla O2. od ty doby ten design je fuj

Myslel jsem to tak, aby na Fabii byla podobná světla.

Jo tak to jooo :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těma předníma světlama se měli inspirovat u Fabie 2.

No osobne doufam, ze s Fabii II to bude mit spolecnej jenom znak na masce ;)

Moje slova! počínaje roomsterem to stojí za hovno!!! Vubec nechápu proč toho roomstera dělaly-ve vnitř je to stejně mrňavý jak fabie a zvenku??? hrozny! Poslední pěkny auto byla O2. od ty doby ten design je fuj

Myslel jsem to tak, aby na Fabii byla podobná světla.

Jo tak to jooo :)-_-

-_- No opačně by to byla hrůza. Nesnáším ta světla z R a F2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár dotazů:

Na první fotce pod rádiem:

- Jednozónový climatronic, nebo snad čtyřzónový? :ph34r:

Druhá fotka:

- To je rádio s odnímatelným panelem?

- ten panel mezi climatronicem a rádiem je co?

Ta klimatizace na prvni fotce - nebude to ovladani klimosky z audiny?

JInak na druhy fotce to asi fakt bude odnimatelnej panel radia, jinak ta lista pod radiem je podle me jeste zbytek radia s kruhovyma ovladacema, aby asi odpadlo par " konstruk. problemu" s odnimatelnym krytem radia...

Který model Audi? Hledám na jejich webu a nemůžu nic najít... :blbec:

trolilinku je to podobné Q7 napr tu:

Audi%20Q7%20-%20Plancia800.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve Škodovce prý už padají první hlavy za ty fotky. kol108

to me bylo jasny stejne jako s tou zlutou fabuli...

ja se tomu divim, v cesane to vetsinou nejde moc pronest co sem slysel, ale v utery budu ve skodarne tak zase zkusim zjistit co se delo, jestli uz chytli nekoho konkretniho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak reaguju na příspěvky typu: to pustili schválně, je to pro ně reklama...a spol...

To je kravina!!! to auto bude představeny na Ženevě příští rok!!! za druhy, ještě začátkem roku 2008 se bude prodávat a vyrábět starej superb....myslíte, že by škodovka odháněla ted potencialni zakazniky, ze jim ukázou novej a s unikatnim oviranim vika a jak se psalo v blesku za stejnou cenu??!!

To jste asi vazne dost naivni.

Ve skodovce je z toho docela vofuk a mluvi se o tom na kazdym druhym meetingu.

Starej Superb už tak má problémy a je to čím dál horší a škodovka bude urcite dobrovolne poustet fotky rok pred ofic uvedenim... Mozna kvuli tomu, aby ukazala ze novej superb bude hnusnej a vy si ted jeste na posledni chvily koupily staryho....

Tot vše -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted sem slysel,ze je to 27 kluk a uz ho ted prevazej do Bolky.Muze jit na dva roky sedet a pokutu asi 2mega.Prej dostal od Blesku asi 30 000.

zrovna jsem to taky slyšel, prej fotil telefonem a je to poprvé, co se podařilo chytit člověka, který ty fotky prodal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted sem slysel,ze je to 27 kluk a uz ho ted prevazej do Bolky.Muze jit na dva roky sedet a pokutu asi 2mega.Prej dostal od Blesku asi 30 000.

Tak to by mě hodně moc zajímalo za co by ty 2 roky měl dostat, o té pokutě ani nemluvě

záleží čí je zaměstnanec a co má ve smlouvě. Ale těžko ho můžou zavřít. Určitě příjde o práci, možná bude práci těžko v daném oboru hledat, ale maximálně jestli je od cizí firmy, tak mu ta může naúčtovat asi 4 násobek průměrné mzdy, pokud by dostali od Škodovky nějakej flastr. Jinak záleží, co má ve smlouvě.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží čí je zaměstnanec a co má ve smlouvě. Ale těžko ho můžou zavřít. Určitě příjde o práci, možná bude práci těžko v daném oboru hledat, ale maximálně jestli je od cizí firmy, tak mu ta může naúčtovat asi 4 násobek průměrné mzdy, pokud by dostali od Škodovky nějakej flastr. Jinak záleží, co má ve smlouvě.

Přesně tak, bude ho to stát místo a nic víc. Ono i s tou náhradou škody by byl docela problém protože bych chtěl vidět jak by ji Škodovka vyčíslovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží čí je zaměstnanec a co má ve smlouvě. Ale těžko ho můžou zavřít. Určitě příjde o práci, možná bude práci těžko v daném oboru hledat, ale maximálně jestli je od cizí firmy, tak mu ta může naúčtovat asi 4 násobek průměrné mzdy, pokud by dostali od Škodovky nějakej flastr. Jinak záleží, co má ve smlouvě.

Přesně tak, bude ho to stát místo a nic víc. Ono i s tou náhradou škody by byl docela problém protože bych chtěl vidět jak by ji Škodovka vyčíslovala

tak nějak. Ale řekl bych, že si v automobilové branži neškrtne, ono je to docela provázané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...