Přejít na obsah

Uprava osvetleni interieru


tomina

Doporučené příspěvky

Tak sem se nejak nudil a napadli me dve veci. Slo by upravou softu v komfortce udelat to, aby osvetleni interieru auta nejen postupne zhasinalo, ale i postupne rozsvecelo? Maj to tak myslim novy Octavky a Seati urcite. U tehle aut se svetlo i pomalu zhasina po zamceni, to u octavky ne. Musi to bejt jen soft. uprava, hardware na to komfortka ma. A druha vec, premyslel jsem, jak by to vypadalo, kdyby se podsvetleni interieru (pristroju) postupne rozsvecelo po zapnuti svetel. Stacil by jen jednoduchej elektronickej regulator napeti, ktery by od 0V pomalu zesiloval na 12V, ten by se zapojil seriove s koleckem na regulaci podsvitu. Po nastartovani by se podsvetleni pristroju pomalu zesililo az na hodnotu nastvenou na kolecku. Nebylo by to hezky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem koukal jak funguje osvetleni u jinych octavek a je to na 100% jak pisu. Pokud zamknu starou octavku dalkou tak osvetleni zhasne hned. Pokud zamknu novou OII dalkou tak osvetleni zhasina pomalu. Neslo by to udelat u OI?? Musi to bejt jen uprava softu v komfortce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nic ve zlým, ale k čemu to bude dobré? Mám pocit, že ti to nic nedá, jen nad tím strávíš nějaký čas a k ničemu to nebude.

Když vystoupím z auta, zavřu a zamknu tak je mi fuk, jestli světlo zhasne hned nebo pomalu bude stmívat. Spíš bych byl pro okamžité zhasínání, proč má zbytečně užírat z baterky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to drobnost, ja vim. Ale kdyz tak procitam forum, tak se tu resi plno drobnosti, ktery maji prakticky ucel rovny nule. Predelal jsem si osvetleni interieru na diodovy a u OII se mi libi jak v noci po zamceni pomalu zhasina interier. Pri znalosti programovani nemuze byt slozity upravit soft v komfortce tak, aby svetlo reagovalo jakkoliv. Ale moje znalosti programovani jsou hodne maly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...