Přejít na obsah

Tonovani autoskel


Petřík junior

Doporučené příspěvky

... Každý mě straší, že auto neprojde homologací a hlavně u STK a že cajti budou dělat problémy. Samozřejmě, že firmy, který skla dělaj, tak homologaci dají - je to pro ně kšeft, u STK se to snad nějak přes známého vždycky udělá / uplatí.. slyšel jsem, že chtějí tohle opravdu hodně hlídat (nevím o co jim jde ://), ale zase na druhou stranu by STKčka musela být vybavena nějakým optickým měřičem propustnosti, aby mohl do protokolu o prohlídce napsat určitou hodnout (ikdyž okem člověk vidí, že to jasně nesplňuje normu, ale znáte naše zákony :)) ) a zajímalo by mě, na kolik by takový přístroj STKčka přišel - určo s tím nebudou souhlasit - no a kdyžtak se to obejde s jiným autem - znáte to emisní hodnoty z úplně jiného vozidla např... Pak jsem ještě slyšel, že když vás zastaví cajitíci, tak nemají právo soudit technický stav vozidla, protože na to nejsou odborně vyškoleni a tyto věci zajišťuje právě STK - ale víte jak to je, oni si na druhou stranu vždycky "něco" najdou a pokutu Vám dají, ale podle mého Vám ji nemůžou dát za tmavý skla, když je na nich vylepena homologace... asi tak se mají zákony u nás, no ale jak to je v zahraničí????

No na to je jednoduchá odpověď, když STK uplatíš -> nemáš problém, když policie nemá měřáky a jseš takovej borec -> nemáš problém, když máš obavy z toho, jak to vypadá u sousedů v Německu -> tak tam nejezdi, tam bys je asi neuplatil, no a když si tam dáš spešl tmavý folie, přes který pořádně neuvidíš, nestahneš okno zaviníš nehodu, následek si domysli -> MÁŠ PROBLÉM .... tam už to neukecáš, neodbydeš, ani neuplatíš -> navař si tam třeba IPU, ale hlavně mě pak někde kvůli tvejm úplně nepropustnejm foliím bouráku někde netref, natož aby se někomu něco stalo, protože střílím dobře, střílím rád a kdyby to mělo mít smrtelný následky, tak jsi mrtvej Homolka, mě už by to bylo jedno !!! :palec2::kol-143:

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, sháním firmu, která dělá folie v Praze. Vypadlo mi Trieste a auskloholesovice. V Holeškách sem byl a děs, takže co dál. Rád bych do předu o odstín tmavší než je legal a dozadu o další odstín a na to homologaci a papír. Takže pokud o někom víte, kdo s tím nemá problém, tak prosím do SZ (ať tu pak není propíranej).

Jinak pokud máte někdo v předu legal a vzadu tmavší, hoďte pls link na foto jak to vypadá za dne. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delfyn: koukal jsem na tve a to je fakt hodne velkej rozdil. Jak moc je tam videt? Jak moc vpredu a jak moc vzadu? Btw, koukal jsem, ze policajti ted jdou po tmavejch predkach, mate zkusenost? Ja jezdival 3roky s tmaym predke a nikdy nic, ale ted se trochu bojim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ahoj, sháním firmu, která dělá folie v Praze. Vypadlo mi Trieste a auskloholesovice. V Holeškách sem byl a děs, takže co dál. Rád bych do předu o odstín tmavší než je legal a dozadu o další odstín a na to homologaci a papír. Takže pokud o někom víte, kdo s tím nemá problém, tak prosím do SZ (ať tu pak není propíranej).

Jinak pokud máte někdo v předu legal a vzadu tmavší, hoďte pls link na foto jak to vypadá za dne. Díky

Já jsem před časem hodně pátral po typech fólií, nakonec mi nejlépe vyšly Bruxafol (nejlepší tepelné vlastnosti při zachování rozumné prostupnosti světla). Dotazem u Safexu se mi dostalo doporučení na Holešovice - vůbec nelituji. Ještě před tím jsem obešel dost firem, téměř všechny budily dojem "garážistů", takže z Holešovic jsem byl nadšený. Dělal mi to přímo majitel - perfektní práce. Sám mi doporučil typ a zatmevení. Jsou podobné na SunSet. Mám tak celé auto. Výhled velmi dobrý, do auta vidět je, jen né tolik.

Mám tam http://www.autoskloholesovice.cz/rcharcoal.htm CH43

post-18535-1236017394_thumb.jpg post-18535-1236017427_thumb.jpg post-18535-1236017413_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Delali mi to u nas ve Varnsdorfu,ale jinak to dělaji v České Lípě.Nebo se poptej po folii 3M a vyber si světlej odstin podle zadku a stalo to 1tis.kč.Fotku zboku nemám jedině takovouhle,ale takhle to vypadá tmavý,protože mám v zadu roletku :)

Nebo stara fotka jestli ti pomuže,jde to mírně do zelena

post-27076-1238265772_thumb.jpg

post-27076-1238266205_thumb.jpg

post-27076-1238350740_thumb.jpg

Editováno: , autor: delfyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mate nekdo zkusennosti s foliemi bruxsafol?

Nechaval jsem si posilat nabidku a vychazi to u nich na 8200,- vcetne prace. Jsou to tyhle http://www.da-tom.cz/auta/protislunecni-folie/ // TI400

U Trieste mi to spocitali na 5700. Lepi na auto folie SUNtek. http://www.trieste.cz/cz/tonovani-autoskel/

Muze nekdo poradit?

Cena je sice taky podstatná ale radsi dam o neco vic, kdyz budu mit kvalitnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusennosti s foliemi bruxsafol?

Nechaval jsem si posilat nabidku a vychazi to u nich na 8200,- vcetne prace. Jsou to tyhle http://www.da-tom.cz/auta/protislunecni-folie/ // TI400

U Trieste mi to spocitali na 5700. Lepi na auto folie SUNtek. http://www.trieste.cz/cz/tonovani-autoskel/

Muze nekdo poradit?

Cena je sice taky podstatná ale radsi dam o neco vic, kdyz budu mit kvalitnejsi.

Mám zkušenost s oběma a už bych bruxsafol nebral.Ta cena je i tak přemrštěná.Neváhej a ber to od trieste.Ta firma je profi a suntek je o něčem jiném.Mám to taky děláno od nich :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem před časem hodně pátral po typech fólií, nakonec mi nejlépe vyšly Bruxafol (nejlepší tepelné vlastnosti při zachování rozumné prostupnosti světla). Dotazem u Safexu se mi dostalo doporučení na Holešovice - vůbec nelituji. Ještě před tím jsem obešel dost firem, téměř všechny budily dojem "garážistů", takže z Holešovic jsem byl nadšený. Dělal mi to přímo majitel - perfektní práce. Sám mi doporučil typ a zatmevení. Jsou podobné na SunSet. Mám tak celé auto. Výhled velmi dobrý, do auta vidět je, jen né tolik.

Mám tam http://www.autoskloholesovice.cz/rcharcoal.htm CH43

post-18535-1236017394_thumb.jpg post-18535-1236017427_thumb.jpg post-18535-1236017413_thumb.jpg

Cus folie dobrý,ale mě by zajímalo jak jsi udělal ty stříbrný ramečky okolo oken?Vypada to luxusně.Dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ondro tak to přitlač, teplotní rozdíly jsou přes 10stupnů ;) viz minulý Autosalon (nebo co to v té televizi běží v nedělu k obědu..)

To stejné dělaly i na Autosalonu v Brně a tam za ten den byl rozdíl 20°C ;) takže asi tak..

to máš asi na mysli s tím šíbrem že?Protože jen s foliema to je minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...