Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

fakt jo? :) taky bych mel o jednu zajem, me ji znami odvezli co delaji v reklamce jako nazornou ukazku :feve:

Jako názornou ukázku??? Tak to se jim musely hodně líbit.

Určitě ti vemu. :palec2:

Pro upřesnění, mám ještě 23 ks nálepek z říjnového srazu v Olomouci.

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako názornou ukázku??? Tak to se jim musely hodně líbit.

Určitě ti vemu. :palec2:

Pro upřesnění, mám ještě 23 ks nálepek z říjnového srazu v Olomouci.

jj libily se, od ted maji srazovky v nabidce :) ale treba ty z Koprivnice nechteli...

tak domluveno ;)

jen pro upresneni, ja myslel ze sraz letos bude jak v Ostrave tak i ten nas nove zalozeny Moravsky, prece jsou to dva ruzne srazy jestli se nepletu :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosil bych pány Wexino a VitaP pošlete mě na email : badys.ahc@seznam.cz zdrojové data srazovky v čem jste to dělali, nejlépe .pdf. corel apodobné + třeba dále i jpeg, proberu to v reklamce co bude možné z nich udělat v odpovídající kvalitě. Díky

předpokládám náklad cca 40 kousku, víc třeba doufam nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ohledne techa nalepek .,, uvazoval jsem jestli by se to nedalo treba nejak udelat na prusfitny matros ,zeby byly treba pekne videt ty napisy,ale nebylo by videt tvar te samolepky,zeby to krasne treba ladilo s barvou laku nebo s oknem ......,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ohledne techa nalepek .,, uvazoval jsem jestli by se to nedalo treba nejak udelat na prusfitny matros ,zeby byly treba pekne videt ty napisy,ale nebylo by videt tvar te samolepky,zeby to krasne treba ladilo s barvou laku nebo s oknem ......,

dělal jsem kdysi na besídku pruhledné a nebylo to ono :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok ,, beru z5 jen me to tak napadlo ..,,

protože ta folie je taková dosti hrubá takže ve finál to průhledný až tak není :) ale co nějak to dopadne, srazofky budou, dneska jsem už posílal reklamce na okouknutí a no problém ;) nebudem se tím nějak vzrušovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj libily se, od ted maji srazovky v nabidce :) ale treba ty z Koprivnice nechteli...

tak domluveno ;)

jen pro upresneni, ja myslel ze sraz letos bude jak v Ostrave tak i ten nas nove zalozeny Moravsky, prece jsou to dva ruzne srazy jestli se nepletu :kuk:

Ostrava je taky Morava a tak nějak se doufalo, že když se řekne moravský sraz, pokaždé by mohl být v jiném městě. Nakonec proč neudělat v Olomouci další? Však se s tím počítá. Bude teplo a předběžně to vypadá na duben. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrava je taky Morava a tak nějak se doufalo, že když se řekne moravský sraz, pokaždé by mohl být v jiném městě. Nakonec proč neudělat v Olomouci další? Však se s tím počítá. Bude teplo a předběžně to vypadá na duben. ;)

ja pak automaticky bral, ze kdyz moravsky tak jeden a to bud ted Ostravu nebo Olomouc a kdyz uz mame Ostravu tak to by jich bylo moc do roka ne? Mozna bych ten Olomoucky dal takovy trosku neformalni ;) Podle me vic srazu je jenom lepsi, o tom zadna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se pánové na ten srazík těším. Nálepky jsou hezké, jste šikovní... Tak jsem si včera na ten trošku vylepšil auto, ať je co závidět. No, jak tak nad tím uvažuju tak jsem si to nepořídil já ale pořídila mi to nějaká neznámá osoba co asi neumí parkovat a práskla mi dveřma do auta. Takže zase o jednu promáčklinu a škrábanec navíc... kol100 ...paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši pokud je někdo a pojede směrěm od HAVÍŘOVA tak navrhuji se sejít na prvním odpočivadle na Rudné je to hned za odbočkou na Šenov(stará cesta na Ostravu, je to hned za tim mostem pokud se jede od rondlu pro neznalé je to kruhový objezd) sraz začíná ve 14 hod. tak navrhuji se sejít ve 13 hod za hodinu se to da stihnout pokud má někdo jiný návrh tak sem s ním.Neználek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši pokud je někdo a pojede směrěm od HAVÍŘOVA tak navrhuji se sejít na prvním odpočivadle na Rudné je to hned za odbočkou na Šenov(stará cesta na Ostravu, je to hned za tim mostem pokud se jede od rondlu pro neznalé je to kruhový objezd) sraz začíná ve 14 hod. tak navrhuji se sejít ve 13 hod za hodinu se to da stihnout pokud má někdo jiný návrh tak sem s ním.Neználek

JJ,myslim ze dobra volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...