Přejít na obsah

jaky alarm


udo

Doporučené příspěvky

Záleží, co všechno od toho alarmu chceš, já jsem spokojen s Magicarem M100AS - dálkový start, dvouzonový otřes, dvouzonova mikrovlna, náklon.

chci abych byl informovanej co se s autem deje a aby nebyl jen houkacka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mezi tema dvema je lepsi ktery?
Magicar je používaný asi nejvíc jak sleduji toto fórum,má dosah až 1,5 km,ale skutek utek pokud si někde mezi budovami tak se dosah jo krátí natož Athos má dosah kdekoli i v zahraničí můžeš tak upozornit i známé,že ti nějaká ku..va vykráda auto horší je když má operátor vypadek tak si vyber!pokud nehodíš od auta moc daleko tak bych volil Magicar máš sice o jednu věc v kapse navíc,ale věc názoru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magicar je používaný asi nejvíc jak sleduji toto fórum,má dosah až 1,5 km,ale skutek utek pokud si někde mezi budovami tak se dosah jo krátí natož Athos má dosah kdekoli i v zahraničí můžeš tak upozornit i známé,že ti nějaká ku..va vykráda auto horší je když má operátor vypadek tak si vyber!pokud nehodíš od auta moc daleko tak bych volil Magicar máš sice o jednu věc v kapse navíc,ale věc názoru

a jablotron nema pager? protoze ten dosah bych bral vetsi

Editováno: , autor: udo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

o výhodách a nevýhodách se tu různě napsalo už hodně, ale nikde jsem nenašel, jaké operátory a tarify používáte pro GSM alarmy. Chtěl bych si sehnat ATHOSE CA-1803 BT a SIMku od Vodafonu - Tarif Odepiš. Z toho co jsem zatím vyčet by to mělo stačit. Zařazení do PCO neplánuju a Knihu jízd jako doplňkou službu REXu taky nevyužiju.

Jaké SIMky tedy používáte a jaké máte průměrné provozní náklady třeba za měsíc :kol-132: ?

Díky za Info

Ajk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

o výhodách a nevýhodách se tu různě napsalo už hodně, ale nikde jsem nenašel, jaké operátory a tarify používáte pro GSM alarmy. Chtěl bych si sehnat ATHOSE CA-1803 BT a SIMku od Vodafonu - Tarif Odepiš. Z toho co jsem zatím vyčet by to mělo stačit. Zařazení do PCO neplánuju a Knihu jízd jako doplňkou službu REXu taky nevyužiju.

Jaké SIMky tedy používáte a jaké máte průměrné provozní náklady třeba za měsíc :kol-132: ?

Díky za Info

Ajk

Pouzivam simky od Tmobile - kvuli sluzbe lokator. Ale priznam se ze mesicni naklady jsme nikdy nesledoval. Nekdy 0 a nekdy jsme hodne v praze a tak autu pisu - jak se ma - casteni.

Kazdopadne odemknuti na prozvoneni se casto hodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci si dat do sve octavie alarm,ale nevim od jake firmy Jablotron,Magicar,Sentinel.....nema nekdo zkusenosti ktery je nejlepsi mel by bejt dostupny na pager

Sentinel se uz nedela a mel celkem malej dosah.

Doporucju bud radiovej pager - Magicar 100 AS a nebo GSM alarm Jablotron Athos.

Pokud mas dotaz neni problem napsat, stejne tak neni problem namontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...