Přejít na obsah

nizke otacky teply motor


box

Doporučené příspěvky

Mam fabiu combi model 2004 1,2 HTP 47kw/30000 km.

Po ubehnuti urcitych km je motor nahriaty na prev.teplotu.Volnobezne otacky klesaju az na cca 600 ,motor ide pomerne nepravidelne az sa cely blok motora trasie.neviem co to moze byt.Pri normalnej jazde vyzera vsetko v poriadku.Kotrolky na prednom panely nic nesignalizuju.Pri pomalom pridani /na neutrali/ako keby otacky este klesli az potom stupnu.

Prosim o radu ak sa niekto s tymto stretol.Dik.

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som u kamosa na vagu ale je tam 0 chyb.Otacky boli medzi 600-700.Urobil mi zakladne nastavenie,ale nic sa nezmenilo.Otacky pri teplom motore zostali rovnake.Asi treba vycistit tu skrtiacu klapku mi povedal ,ale

nebol si isty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som u kamosa na vagu ale je tam 0 chyb.Otacky boli medzi 600-700.Urobil mi zakladne nastavenie,ale nic sa nezmenilo.Otacky pri teplom motore zostali rovnake.Asi treba vycistit tu skrtiacu klapku mi povedal ,ale

nebol si isty.

podobny problem jsem mel nedavno a jednalo se o narizlou hadicku prisavani vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna nemas asi ziadny problem lebo aj vw polo 1,2 HTP 40kW ma po zahriati otacky cca 650-670ot. aj ked na moj vkus malo zvysil by som to na cca 750. mozes skusit ich dat zvysit na tych 750 a motor by mal ist pravidelnejsie, ale netreba zabudat ze je to 3- valec cize trepotavy chod to bude mat, jedine co znizis je ze sa bude menej trebap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna nemas asi ziadny problem lebo aj vw polo 1,2 HTP 40kW ma po zahriati otacky cca 650-670ot. aj ked na moj vkus malo zvysil by som to na cca 750. mozes skusit ich dat zvysit na tych 750 a motor by mal ist pravidelnejsie, ale netreba zabudat ze je to 3- valec cize trepotavy chod to bude mat, jedine co znizis je ze sa bude menej trebap.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za rady.Musim preverit tu hadicku prisavania vzduchu aj ked neviem zatial kde je.

Inak k tej druhej rade.Mne ten motor netriaslo pri volnobehu a otacky som mal urcite vyssie cca 750.Isiel tak ticho ze niekedy som ho ani nepocul ked som stal napr.na krizovatke.Preto si myslim ze tam nejaky problem bude ked z nicoho nic mam zrazu nizsie otacky.Uvidime .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...