Přejít na obsah

Boční polepy Fabia II


PMA

Doporučené příspěvky

Jsou to ty reflexní, nebo obyčejné? A lepil jsi sám?

Vypadá to dobře ;)

Jsou nereflexní, lepil jsem je sám. Nejlepší na tom je, že v návodu k instalaci je psáno, že tento produkt nesmí být prodán koncovému uživateli - musí je nalepit autorizovaný servis, přičemž k instalaci je třeba využít speciálních pomůcek a dílenské příručky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nereflexní, lepil jsem je sám. Nejlepší na tom je, že v návodu k instalaci je psáno, že tento produkt nesmí být prodán koncovému uživateli - musí je nalepit autorizovaný servis, přičemž k instalaci je třeba využít speciálních pomůcek a dílenské příručky lol

urcite nejso ureflexni? ja ma takove na R staly 1600 a reflexni jsou. Hele nemas je nahodou moc vysoko? prijdou mi dost blizko tech list, ale mozna u FII jsou nizsi dvere. Ale vypada to pekne. Dalsi markant, aby sis poznal auticko

http://www.blacky.cz/rumik/roomster01.JPG

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zářivky mě teda neděsej...já bydlim až v tom dalším, prostředním ;)

Ale zas tam dělám v mekáči a používáme ty nouzový východy...no a když tam vyjdeš, tak se to hezky rozsvítí, takže jsem to možná občas byl i já, kdo tě v noci budil :p

Btw. mě tam nějakej kretén udělal díru do dveří, kkti holt neuměj otvírat dveře... :076

Editováno: , autor: PMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, do měsíc starýho auto, je tam promáčklá dirka o průměru asi 12mm a 3-4mm hluboká a nad ní je to ještě přerušovaně svisle (ale pouze lehce) škráblý, byl jsem z toho hrozně nasranej, protože tohle dělaj buď dementi, nebo zmrdi který viděj nový auto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi bych z toho byl dlouho špatnej. Ale stejně je to úchylka, co? Takhle adorovat obyčejnou věc :D Já objevil na dveřích dvě poškození laku. Jakoby dirky do laku. Nevím od čeho. Celý den jsem z toho byl špatný, byly to první oděrky. Ale rozchodil jsem to. Poškození laku na motorce je zdaleka víc infarktová věc :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nejlepší (možná je to i špatně) je, že mě každej, kdo mě zná, pozná. Teď navíc i v tý záplavě nových Fabií, kterých vidím pořád víc a víc... Osobně už si auto bez nich nedovedu představit... proste by to bylo moc strohy bez polepu...tot muj nazor :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, lepil jsem sam - vjel jsem do myčky, zajel na parkoviště a pak jsem lepil, lepil a lepil :) ... a mokrym jemnym hadrikem (aby jsem si to nepoškrábal) jsem samolepu vyhladil, aby tam nebyly vzduchový bubliny. Práce tak na 20 minut ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...