Přejít na obsah

Vibrace


mirasro

Doporučené příspěvky

Uživatel LADAS z dieselpower.cz prodává sety ATD co maj málo najeto, ideální by bylo ještě nechat nově obložit lamelu, to je cca 750 + dph třeba v Renovaku a frčí se dál.

tak Tomas.CZ mu udelal reklamu :D mam to od nej a huml to montoval.mela sjeto 0.2mm takze nebyla treba menit oblozeni.jinak to stou reklamou ber s humorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:octavia81kw: tobe to vibrovani delalo tim ze ti to padalo do nouzaku?to je zajimave???ja mel taky zatuhle lopatky ale po vycisteni to samozrejmne jelo lepe a krasne ,ale nicmene vibrace zustaly.

jj přesně tak,no jak sem tu četl vaše problémy už sem čekal že mě čeká výměna spojky ale sem rád že stačilo jen to turbo vyčistit :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? Tak že bych nechal vyčistit turbo?? Jsem v Brně přes týden, kde bych toho p.Humla nešel?? Na kolik přišlo čištění turba?
tak já nevím jestli toje u tebe turbem??mě padalo do nouzáku a rady byli tu že vyčistit tak sem šel do toho a auto jede jak vyměněné a ty vibrace nejsou,jinak si vyhledej tu humla a napiš mu a domluv se :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já nevím jestli toje u tebe turbem??mě padalo do nouzáku a rady byli tu že vyčistit tak sem šel do toho a auto jede jak vyměněné a ty vibrace nejsou,jinak si vyhledej tu humla a napiš mu a domluv se :palec2:

Do nouzáku mi to spadlo před rokem a půl... pak se měnila váhá či co... ale mam to přesně jak popisuješ... ale zkusím nechat asi vyčistit turbo. Na kolik to prosím vyjde?? Díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Aha! Já jsem zas něco najel a snažil se to pozorovat - nejde o žádné vibrace, které by byly cítit, jde jen o zvuk, který vibrace nebo rezonanci připomíná. Faktem je, že to dělá od jedné výměny oleje, kterou mi dělali v servisu kam už nikdy nepojedu, kdy jsem tam po pár letech nedal ten co obvykle, ale nějaký noname...Furt jsem si lámal hlavu, jak se může takhle změnit zvuk motoru jen po výměně oleje, furt jsem si myslel, že tam něco dokurvili... Jseš první, od koho čtu, že to bylo olejem. Doufám, že to tak bude i u mě... No uvidíme, pokusím se vyměnit olej dříve. Každopádně díky za reakci, tohle mi hodně pomohlo.

Tak je po výměně oleje, a je po zvuku! Opravdu to způsobil olej, sice správná specifikace, ale výrobce VAT....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,no mi uz to delal neco pres rok!Porad tam jsou vibrace v tahu mezi 1800-2300,no a kdyz jsem byl u Indyho,za na jinou opravu tak jsem mu rekl,jestli by se mohl i na toto podivat!Je to na chuja zavada,protoze to fakt muze byt hodne veci!No a Indy se podival a zjistil,ze mi chodi moc daleko silenbloky motoru!Za coz mu timto dekuji!No nevim jestli tim to fakt bylo,ale hned jak se vratim domu tak je vymenim a napisu vysledek!Je to ale asi jedina moznost,protoze uz jsem zkusil vse! ;):feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci,

mám také vibrace tdi 81kw+chip, které se objevili po chipu.

Byl jsem u kamaráda který má vibrace taky sharon tdi 103kw uplně to samé, byl stím u wv a řekli mu že má filtr pevných častic a tím se mu tlakují výfukové pliny. tak nevim jestli se nepodívat na katalizátor. Všimll jsem si po chipu ještě jedné změny zvuk s výfuku takové chrčení jakobi turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U mě byl problém v silentblocích motoru, předevčera vyměněny oba dva a zatím to vypadá že je problév vyřešen. Viditělné natrhnutí způsobené asi kopancem na křižovatce do zadku a taky počet km stavu silenbloků moc nepomohl.

C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Octavia 1.9TDi 66kw (rok výroby:2000) najazdené 162 000km, motor AGR

Moj problem spociva vtom, ze pri 1800 otackach auto rezonuje z motorovej casti (na akejkolvek rychlosti). ked uz ma 2000 otaciek a viac tak to nerobi. absolutne to nerobi ani pri volnobehu a dokonca som mal auto zdvihnute, nerobilo to ani tak. da sa povedat ze to robi len pri urcitej zatazi. (poznamka: spojka to asi nebude nakolko spojku ked pustim nerezonuje nic, pokedy nepridam plyn).

Skusal som vymeniť horne ulozenie motora, problem pretrvava. auto inak šlape bez problemov, nehadze to do nudzaku ani podobne veci,Vag je bez chýb.vizualna kontrola podvozku a motorovej casti bez znacnych poskodeni. poradte prosim co to uz moze byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...