Přejít na obsah

denní svícení LED s homologací


petan76

Doporučené příspěvky

Cau to je docela slusny ta ikea. koupil jsi tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70115564 . A jak jsi to zapojil?

Jo, to je ono myslim, akorat nejak pritvrdili na cene, ja to platil tusim do litru. Vzhledem k tomu, ze jsou na 12V, tak jsem jenom zalil pryskyrici konce, aby tam nesla voda a drat jsem vytahnul z parkovacek, takze mam ted 24+2 prednich pozicnich svetel, barvy bile!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

galaxy64 + dwnnitra - no chlapci uz se fakt tesim, jak v novym foru si budeme posilat fotky seriovych aut, pokud mozno v zakladni vybave, aby nam nahodou policajti nezavideli, ze mame lepsi verzi! :prc:

Hele Nitra, budes se divit, STK jsem s tim kupodivu nedavno prosel. Pokud bych mel zustat priposranej pri zemi, tak bych musel demontovat volant z RS, kola 17´, chip z motoru, podlozky z kol, sestrabat tonovani skel, sundat folie atd. - protoze nic z toho neni na muj model 66kW homologovany

Ja Ti zelam, aby Ti auto dobre sluzilo a vsetok cas, ktory stravis pri tuningu sa premietol do dobreho pocitu a vychutnavania pri jazde, nemal by si vsak zabudat na zakonne poziadavky a pri tuningu zohladnit aj tie...Tot vsjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

TO Milan 123:Tam jsem měl objednané ty 17 LED diodové.5 týdnů jsem čekal,potom volal řekli že neví kdy přijdou tak jsem objednal ty co mám byly skladem.Máš to pěkné(taky jsem původně ty úzké 17 LED chtěl dát mezi mřížku,ale nakonec jsem ji musel vyřezat) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

součástí balení jsou pouze světla a cca 3m dvojlinky. Nic víc. Ostatní musíš dokoupit (rozpínací relé).

zapojení je jednoduché. Světla musí svítit po nastartování a musí zhasnout po zapnutí parkovaček. Vzhledem k odběru cca 2W není nutno řešit nějaké zpoždění startu až po nastartování.

Relátko jsem umístil za PP světlo. Odtud jsem vzal i kostru a ovládání rozpínacího relé a z pojistkové skříňky jsem vytáhl proud po zapnutí klíčku.

post-1064-1211916909_thumb.jpg

Editováno: , autor: Milan123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
součástí balení jsou pouze světla a cca 3m dvojlinky. Nic víc. Ostatní musíš dokoupit (rozpínací relé).

zapojení je jednoduché. Světla musí svítit po nastartování a musí zhasnout po zapnutí parkovaček. Vzhledem k odběru cca 2W není nutno řešit nějaké zpoždění startu až po nastartování.

Relátko jsem umístil za PP světlo. Odtud jsem vzal i kostru a ovládání rozpínacího relé a z pojistkové skříňky jsem vytáhl proud po zapnutí klíčku.

To PLUS si zapojil na 75X?? Ja sem si taky koupil LED.. kudy si tahnul kabel? cez meziprostor?? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi BACHA !!! nemusíte řešit slavný E - ty pouze značí evropské schválení a číslo u Ečka značí zemi výroby.

Nejdůležitější značka pro světla denního svícení je RL - toto musí být vyznačeno na skle světla. Bez tohoto by vám to nemělo projít STK a ani u policejní kontroly.

Už kolem denních světel dělám dost dlouho a takových "denních LED světel s homologací" je moc, ale jen jedny jediný smíte použít na autě ... jsou to helly za cca 3000,- . Jsou to jediný schválený LED světla pro denní svícení určené pro provoz na pozemních komunikacích.

jsou to tyhle http://www.levnealarmy.eu/denni-sviceni-14...ogace-3958.html

pak jsou další které nejsou LED třeba http://www.autosvetla-kzn.cz/eshop/autosve.../denni-sviceni/

nebo i další od helly třeba i halogeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty spammer. Na tri rozličné miesta si tieto fotky dal...

K tým z Milotecu - podarená kópia audiňáckych, nebol by som však z tých fotiek taký uchvátený, všetko sa dá upraviť a zasa, je tam vidieť len šošovka ale žiadna parabolka ako je to u tých Hellackych trojdiodových...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..dal som to 3 krát preto aby som všetkých inšpiroval.. páčia sa mi aj tie akože od Milotec ale vyzerajú príliš lacno a tá krabica biela bez ničoho.. no neviem.. asi dáka čína.. a na svetlách ani zmienka o krajine výroby.. ďale nepáči sa mi na diódových bez paraboly že svietia iba dopredu a nie aj do boku čo môže byť trošku oničom ak protiidúce auto ide z miernej zákruty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...