Přejít na obsah

nepravidelný chod motoru při dobrždování


rihous

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se zeptat , při dobržďování a zastavení jde motor jakoby na tři válce. Po zastavení se buď sám rozeběhne pravidelně a nebo stačí sešlápnou plynový pedál. Měl jsem na počítači nic nebylo zjištěno. Nemáte někdo s touto závadou skušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat , při dobržďování a zastavení jde motor jakoby na tři válce. Po zastavení se buď sám rozeběhne pravidelně a nebo stačí sešlápnou plynový pedál. Měl jsem na počítači nic nebylo zjištěno. Nemáte někdo s touto závadou skušenost.

Nemáš prasklou podtlakovou hadici k brzd. posilovači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat , při dobržďování a zastavení jde motor jakoby na tři válce. Po zastavení se buď sám rozeběhne pravidelně a nebo stačí sešlápnou plynový pedál. Měl jsem na počítači nic nebylo zjištěno. Nemáte někdo s touto závadou skušenost.

asi by chtělo napsat typ motoru,nemáš to ani v podpisu! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto se tady už řešilo a dělá to dvouhmota, byl to i můj problém a po výměně za jednohmotu od SEBA-člen fóra se to vyřešilo a je to pryč :palec2:

Pokud jsem to dobře pochopil jedná se o výměnu setrvasčníku. Ještě jsem se chtěl zeptat na kolik tato výměna vyšla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem to dobře pochopil jedná se o výměnu setrvasčníku. Ještě jsem se chtěl zeptat na kolik tato výměna vyšla.

měnil jsem celý set a to setrvačník, přítlačák, lamelu a ložisko, vše Valeo a myslím, že jsem neudělal chybu, původně jsem taky chtěl vyměnit pouze setrvačník, ale když jsem viděl jak vypadá původní set, tak jsem byl rád, že jsem koupil celý komplet, zde na fóru jej nabízí SEBO a stojí cca. 10.000,-Kč, v současné době jsem na něj najel více jak tisíc km a je ok :palec2:

po namontování se ti akorát trochu změní zvuk motoru, protože původní dvouhmota je odpružená a jednohmota ne, jinak v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...