Přejít na obsah

repro do octy


Host Martin Mokrý

Doporučené příspěvky

Cavte,

chcem sa spytat aky mate nazor na reproduktory HERTZ DSK 165.1 (nastupca HERTZ 165) a repro HERTZ DSK 130.1 (nastupca HERTZ DSK 130). Myslim ze tam boli neake pozitivne zmeny v porovnani zo starymi modelmi (aj ked sa daju zohnat lacnejsie , toto bude asi lepsia volba). Tieto by som chcel zvolit preto lebo nemam v plane pouzit v aute zosilovac, (komplikovanejsia montaz), som limitovany peniazmi (10000 bez radia), a chcem si to urobit sam. Montovane budu do octavie, pomerne dobre ich dokaze vybudit aj koncovy stupen autoradia, a radsej dam viacej do vytlmenia. Seria ESK nie, pretoze potrebuje k dobrej reprodukcii uz zosilovac.

A este: Nie je potrebne uzavriet priestor za zadnymi 130mm repro k lepsej reprodukcii basov? Kufor je velky priestor na 130mm repraa..

Dakujem za kazdy nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna je tu trosku mimo misu, ale posledni dobou jezdim jednim superbem, kde je Symphony a origo repro bez uprav. A musim rict ze jsem prehodnotil nazor na Symphony. V tom Superbu to hraje proste dobre, samozrejme ze mluvim o normalni hlasitosti i kdyz to je relativni pojem. Kdyz to moc nerve, zda se mi zvuk velice dobry, o 100% lepsi nez v seriove octavce. Co jsou v Superbovi za repra? V moji octavce mam Rainbow se zesikem a Beckra, zvuk je samozrejme lepsi i kdyz v tom Superbovi to ma neco do sebe. Ale preci jenom ten prednes v Superbovi je jiny a v jistych momentech se mi zda i prijemnejsi (pri nizsich hlasitostech). V moji okine neni zvuk pri nizsich hlasitostech tak dynamicky(basy nejsou ono). Nevite jak docilit, aby byl zvuk lepsi i pri nizsi hlasitosti(pri takove, abych se moch bavit se spolujezdecem ;-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Mozna je tu trosku mimo misu, ale posledni dobou jezdim jednim superbem, kde je Symphony a origo repro bez uprav. A musim rict ze jsem prehodnotil nazor na Symphony. V tom Superbu to hraje proste dobre, samozrejme ze mluvim o normalni hlasitosti i kdyz to je relativni pojem. Kdyz to moc nerve, zda se mi zvuk velice dobry, o 100% lepsi nez v seriove octavce. Co jsou v Superbovi za repra? V moji octavce mam Rainbow se zesikem a Beckra, zvuk je samozrejme lepsi i kdyz v tom Superbovi to ma neco do sebe. Ale preci jenom ten prednes v Superbovi je jiny a v jistych momentech se mi zda i prijemnejsi (pri nizsich hlasitostech). V moji okine neni zvuk pri nizsich hlasitostech tak dynamicky(basy nejsou ono). Nevite jak docilit, aby byl zvuk lepsi i pri nizsi hlasitosti(pri takove, abych se moch bavit se spolujezdecem ;-)).

Podobne to je i v OII...i na seriovych reprakach se mi to libi... (proti serii OIRS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...