Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Mikl : hele urcite jsi to byl ty,taky snad to auto poznam,no ikdyz slepej uz skoro jsem.... Ja se objevim az na dalsim..... -_-,teda jestli to za vami udejcham :D

Lukas mi to nejak pozapomel vyridit....asi toho mel moc :kol-47: ,ja jsem si to nemohl precist,pac se mi posral net a oprava svitche byla mozna az v pondeli....Tak SRY

snad priste to vyjde,jen ne zadne kopce,nebo me budete muset vzit do lana :D

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře,ale to je pozvánka na loňský sraz :t

Letos to není na Rozkoši,ale v Žamberku -_-

http://www.facebook.com/events/323860304329936/

4.OCTAVIA SRAZ - VYBRÁN TERMÍN A MÍSTO !!!

Tak a je to tady. 4.OCTAVIA SRAZ, který pořádáme, má již své místo a termín. Po 3 letech na Rozkoši přichází změna :)

TERMÍN SRAZU : 31.8. - 2.9.2012

Hlavní program : sobota 1.9.2012

MÍSTO : AUTOKEMP ŽAMBERK - www.autocamping.cz

Připravujeme více detailů, předběžný program a fotky - ty můžete již nyní malézt na diskuzním fóru nebo na stránkách kempu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj.

Mnohým jsem to už poslal do SZ a kteří to nedostali nebo by mohli být v našem regionu nový tak vězte, že:

18.8. proběhne u Zdeňka (ccdeny) minisraz za účelem opékání buřtů a pokecu a hlavně naplánování cesty na IV. octavia sraz.

Tak se koukejte objevit v hojném počtu!

Lokaci a přesný čas ještě pošlu. :kol-28:

:kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak napsal Dodo-jen dejte vědět kdo přijedete.

Sraz bych viděl okolo 13h u ČKD - malé parkoviště-http://www.mapy.cz/#x=15.279705&y=49.934179&z=15&l=15&d=coor_15.276456%2C49.933809_1&t=s&q=49.9338094N%252C%252015.2764564E&qp=9.931080_48.020092_21.073772_51.345331_6

GPS 49°56'1.713"N 15°16'35.242"E

a odtud bychom jeli opékat

Pokud by nepřálo počasí sejdeme se o5 někde v hospůdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak to vypadá,že se tam ukážu.Jen mě zajímá pár věcí:

1. špekáčky pravděpodobně svoje,ale co hořčice a Cleba ? :)

2. nějaké pitivo to asi taky svoje? nebo bude soudek? :)

3. bez bab nebo polovodiče sebou?Abych tam pak neoblizoval zábradlí,když tam budou i ženy :kol-140:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jídlo(buřty,hořtici,chleba a kofolu)zajistím Já.Kdo chcete pít něco jiného nebo opéci ještě něco tak sebou.

Co se týče drahých poloviček je mi to jedno-otázka je, zda je bude bavit povídání o autech?Pak by se mohlo stát,že si začnou hrát na velitele vozu a začnou velet odjezd.

Záleží na každém, jak zná tu svoji polovičku.

Editováno: , autor: ccdeny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nebude jen bych to potřeboval vědět do pátku tj 17.8.2012 :D KDO SE ZŮČASNÍTE!(Abych to stihnul v sobotu dopoledne přivést).

Jo a vlastně jsem nenapsal, jak mě tento druh srázku napadl?

Chtěl jsem trochu změnu-vyměnit pohostinství za posezení u ohně s buřtíky,kofčou,kávou a pokecem o všem možném - a abych nezapoměl domluvou na cestu na sraz do Žamberka.

1) Parkování je tak pro 15-20 aut(i když mám někdy špatný odhad ;) )

2) Neberte to prosím jako nějakou párty-je to vlastně srazek, který bude probíhat stejně jako vždy akorát ne v hospůdce.

3) Co vzít sebou-dobrou náladu-svého 4 kolového mazlíka,kdo nepije kofolu a chce pít něco jiného - tak sebou-stejně tak kdo nechce buřta.

4) Program:sraz ve 13h u ČKD KH na malém parkovišti(souřadnice níže),poté odjezd na opékání.Pokud by byl zájem možnost prohlídky zříceniny hradu z 15.století.

5) Příjezd do cílové destinace pokec,opékání

6) odjezd

Jak sami vidíte, tak nic velkolepého to není,ale věřte,že Vás rád všechny zase uvidím :skoda:

GPS 49°56'1.713"N 15°16'35.242"E

Málem bych zapoměl:modlete se ať nám přeje POČASÍ!

Editováno: , autor: ccdeny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...