Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

Já nevim koukal jsem na mapu protože cestu na seč neznám jen do Třemošnice dál ne :D On Dodo povede a nevim kudy ale myslim si že pojedem určitě přes Kutnou Horu a Čáslav. Nebo ne??? No uvidime jak se nám k tomu vyjádří nejvyšši :D

Lukáši napiš to ještě do pardubickýho vlákna třeba se někdo chytne i tam ;) Čim víc slepic tim líp :)

:skoda:

Trasa je jasná: Kolín-Čáslav-Žleby-Ronov nad Doubravou-Třemošnice-Starý Dvůr-Seč a jseš tam :) Jinudy je to zbytečně zajížďka a popravdě to moc ani nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo jeste aby si tam vezl nejakou cizi rodinu :D. Me to je celku jedno kde se sejdem v caslavi. Jen mi musi Dodo napsat kde se sejdem v koline a v kolik hodin. Ale nejspis u Agipu u hrbitova :D. Jen nevim v kolik :-)

Jeste me tak napadlo kutnohoraci budete cekat nekde u vas a nebo se sejdem v caslavy a nebo rovnou az na seci???

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to sem říkal já že jí možná vemu ale ona je hrozně nerozhodná :D ale jako jestli chceš tak vemu našeho mazlíčka čtyřnohýho a nebo se u něj mužu vyfotit já :D

jinak sem rozbil kasičku a natankoval mojí krasavici. ještě jí vypucuji abych se nemusel stydět s ni vyjet :D hlavně neříkejte že mejt nebudete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk je pár hodin pryč a tady takovej fičák :rock:

Pepo zavolám Ti v neděli dopo. Ale vidím to fakt u Agipky tak na 12:00...

Dáme někde cestou třeba zmrzku.... :kol-31:

A jestli to budu mejt? No dneska mám za sebou skoro 700km, takže mě čeká dotankování a asi to trošku ošpléchnu :kol-23:

ccdeny: Jasan! Ve 12:30 na námku. Poznávací znamení okřídlenej šíp :kol-35:

Speedisko: Cars mě moc neláká. Takže máš už vehicle z Mnichova?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem jí překecával a byl jsem i u ní abych jí přesvědčil a ona vyšla vens holí že nemuže chodit :D sem jí vysmál a řeklsem jí zahoď to a pak sem jí tam sbíral s chodníku :D. tak sem usoudil že jí asi fakt neco bude no :D

takže se budu muset kvuli lukášovi převléknout za ženskou aby se měl kdo fotit u aut :D

dane felda ti hnije jo??? tak rychle vyvařit prekytovat vybrousit. hodit plnič, zaklad a barvu :D pak bude jako nová jako když vyjela z fabriky :D

jinak já auto budu mejt až v neděli dopoledne doufám že to stinu přeci jen si s tim rád hraju vždycky pár hodin ať to za něco stojí :D

Dodo jasny zavolej a dohodnem se jak to bude v tu neděli ale ta zmrzlina by nebyla špatná ikdyž já si jí dám pak stejně i donalda :D

PS: ješte mám prblém že 1/4 lidí si nepamatuji jménem :D nemám pamět na jmena ale spíš na čísla. taky o tom svědčí moje práce a taky čeština :lol::'> :_icon_smich2:

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jen pro ujasneni ;)

ccdeny - do 20 min. ses v pohode na seci takze neni treba uz ve 12:15 ;)

takze tedy ve 12:30 na namesti v Caslavi

pro ostatni kolem 13:00 na namesti na Seci ;)

a obzvlast pro pepcu :D twl tys to nepochopil,.... ja myslel ze bude fotit jako nas ? nebo aspon sem to tak pochopil kdyz si to psal :D a rozhodne ty se za zenskou prevlikat nemusis :D

ale abych ti pravdu rek ;) byl by to docela dobrej kontrast kolka na aute s berlema ;):D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to sem si odechnul ale nekdo nahodil že by se měla fotit u aut a i fotit auta proto jsem to napsal :D

jo prostě o půle se odjíždí ani o sekundu dýl ani dřív ... lukáš to bude jako nejmladší stopovat :_icon_smich2:

hlavně nezapomente na fotoaparáty :kol-28:

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...