Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

taky s tím samozřejmě počítám :)

 

 

27.10., parkoviště KAUFLAND, Kutná Hora, 14:00

 

tak zdar vy psi :)

 

Jo a nic mě nenapadá kam jet, Vysoká je asi blbost, když jsme tam byli. Zase se táhnout někam daleko asi taky ne, nevím :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dnesnim, celkem casnem  rannim telefonatu s predsedou Jendou, sem vznesl navrh a pak usoudily ze by to nemuselo byt spatny ;)

 

  Navrh zni,.... co jet na KAČINU  ? ;) ;)

 

  myslim ze kdyz by sme tam nekoho ukecaly jestli by sme mohli vjet do arealu,... bylo by i celkem vkusny pozadi ;) ...... jakoz to ze kdyz tam jezdeji svatby, nemuselo by to byt nic tragickeho ani bez ptani a v nedeli odpoledne tam uz bude nula nula prd lidi ;) a nejaky podzimni fotky by se urcite kazdymu z nas sikly ;)

 

 

    Tudiz se ptam,.... ma nekdo dalsi nejake dalsi navrhy kam jinam jet ?

 

    ci souhlasite s KAČINOU ;)  :kol-47:  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No problemo-Kačina je hezká destinace.

 

Takže program srazu:

 

Sraz základní u Kaufu v 15:00 (nevím proč psal Jenda ve 14:00?-posuňme to s ohledem na Milana)

15:00-15:30 - základní pokec u Kaufu a příjezd dalších nedochvilných členů

15:30-15:40 spanilá jízda z KH na Kačinu

15:40-??? - focení, další pokec, při nepřízni počasí můžeme navštívit i hostinec Na Huse (naproti Kačině) a pokec i tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasnacka ;)

 

streda, ctvrtek sem videl scudika ;):D ...... hezky pod lampou na kraji,... mam takovej dojem utery, streda nebo ctvrtek,..... tedka nevim presne,... ale vzdycky kdyz sem odjizdel a prijizdel,... tak sem rikal,... kurva ten jede non-stop ne? :D

 

........ Smena B, Assembly - Final 1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj chlapi, sraz byl na pohodu, pěkně jsme pokecali a taky jsem málem rošlehal auto při odjezdu z Kačiny...vůbec jsem to auto zprava neviděl :) jinak pár fotek mám, ale nechce se mě vůbec mazat ty spz...je to pakárna..tak kdo by je chtěl ať napíše na sebe mail a já mu je pošlu :) zdarec

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...