Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

hele vy bejcci, modrou ustrici tady z toho delate vy ;)

 

 

 ............ jedu na sraz do prahy ;) minule byla ucast docela dobra a pekny auta ;) .... to sem ti prece jenicku rikal jak sem se za tebou stavoval s OIII a pak te vysazoval ze pojedu na sraz ;) .......... tak 7.4. nedele, je dalsi,... porada se to kazdou prvni nedeli v mesici ;)

 

tak aspon by si mohl poradne protahnout RSko ;) kdyz stim jezdis skoro jenom defakto kolem kostela :D .... to plati i prto ostatni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

azri: .......... ne ne, to je jeden posik odsad z casky :D ma to vysoky jak kobyla :D jak si si ho mohl semnou splist simte :D nehlede na to ze moji zuzovou by snad neprehlidnul nikdo :D

 

 

stan: .......... ja uz to planoval skoro minule,.... ale rikal sem to jenom jednomu a tomu se nechtelo,... tady odnas jsou vsichni liny a kdyz ne liny tak rodinka je samozrejme prednejsi ;) a jeste kdyz jsou maly spunti ;) ...... ale uvidime,... snad se aspon dva najdou ;) kdyby nas bylo dvacet, byla by to parada to bezdebat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam prezuto panstvo :p letos jsem prvni vlastovka.... ale kdyz napadne snizek mam tu jeste bobcu a ten bude na zimnich jeste tak 3 tydny :D sice nebude mit mlada s cim jezdit ale me to vubec neva.

jinak dneska jsem i umyl cernocha na vapce a stalo me to 50 kc a to jsem to vzal pekne praskem a horkou vodou.... a nakonec vosk a suseni.....

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si včera říkám, jak opláchnu auto wapkou od soli. Nic víc. Ale nějak se mi to rozleží v hlavě a šup šampón do kýblu a vodu. Myju auto..."sušit ho nebudu, to je pakárna" říkám si, ale packy už lítají po karoserii a mám osušeno. Říkám si, že to ani moc nebolelo, mám velkou radost. Tak mě kurwa někdo už řekněte,kdy bude to posraný jaro, čumim z okna a zase padaj sračky, takže zejtra bude auto zase jak prase, to mě poser. Seru na mytí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...