Přejít na obsah

teplota motoru


pjaroslav

Doporučené příspěvky

:help: Mám takový malý problém. Od kopě mé octavky mi neukazuje teplota motoru. Ve VAGu jednotka17 test akčních členů budík teploty ukazuje správně a na jednotce 01 teplota motoru jde hodnota také ale budík ukazuje jako při vypnutém klíčku? Dále sháním popis zapojení konektorů ŘJ 06A 906 018 H. Neměl by někgo třeba i fotokopii. Díky za info kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Mám takový malý problém. Od kopě mé octavky mi neukazuje teplota motoru. Ve VAGu jednotka17 test akčních členů budík teploty ukazuje správně a na jednotce 01 teplota motoru jde hodnota také ale budík ukazuje jako při vypnutém klíčku? Dále sháním popis zapojení konektorů ŘJ 06A 906 018 H. Neměl by někgo třeba i fotokopii. Díky za info kol5

Zkus vyměnit teplotní čidlo chladící kapaliny ale nejdřív se mrkni kolik kabelů vede k čidlu myslím že je varianta se dvouma nebo čtyřma kabelama aby si nekoupil špatně já mám 1.9 TDI 81kW a jsou tam čtyři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v budíkách to teplotu ukazuje? při načtení VAGem

V budíkách při načtení VAGem jsem nikde hodnotu teplóty nenašel ale v paměti závad jsem našel (01039 Snímač pro ukazatel teploty chladicí kapaliny (G2) 30-10 přerušení n. zkrat na plus - sporadicky). Ale teplotu neukazuje trvale. Nevím ale kde je to čidlo G2 v oblasti teple vody z motoru jsem našel snímače tři a tak nevím který je ten správný. Dva jsem našel na hadicích a jedem na motoru. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V budíkách při načtení VAGem jsem nikde hodnotu teplóty nenašel ale v paměti závad jsem našel (01039 Snímač pro ukazatel teploty chladicí kapaliny (G2) 30-10 přerušení n. zkrat na plus - sporadicky). Ale teplotu neukazuje trvale. Nevím ale kde je to čidlo G2 v oblasti teple vody z motoru jsem našel snímače tři a tak nevím který je ten správný. Dva jsem našel na hadicích a jedem na motoru. :help:

Neviem či maš sice TDI alebo benzín, ale u TDI je to čidlo (keď pozeraš oproti motora) na pravej strane ako je termostat je na zadnej strane (smer interier) pri termostate (kam ide vrchna hruba hadica od chladiča kde su žhaviace sviečky na predohrev vody) idu odtial aj hadice do vykurovania interieru starší model ma konektor taku kocku, a novšie taky polkruh, a na 99% bude zle čidlo lebo ono ma 4 kontakti s čoho dva su pre budíky a dva pre RJ motora už som mal stým skúsenosť že to robilo presne čo tebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...