Přejít na obsah

Parkovací senzor nebo multifunkční volant


Jenda35

Doporučené příspěvky

Kdybyste si měli vybrat, kterou část výbavy byste brali raději. Já pořád vádám, zatím pro mě vyhrává multifunkční volant. Nemusím nikde složitě parkovat na sídlišti, tak si myslím, že ten parkovací asistent neužiju, ale ještě nejsem rozhodnutý. Možná nakonec zvolím obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste si měli vybrat, kterou část výbavy byste brali raději. Já pořád vádám, zatím pro mě vyhrává multifunkční volant. Nemusím nikde složitě parkovat na sídlišti, tak si myslím, že ten parkovací asistent neužiju, ale ještě nejsem rozhodnutý. Možná nakonec zvolím obojí.

Já mám zatím volant (dodělaný), ale park.asistent podle mě využiješ víc.

Stačí jet někam na nákup nebo do města...

Volant má pro mě super funkci MUTE. Tu využívám asi nejvíc.

S MF volantem bych dodělal i tempomat.

Na MF volant a tempomat je potřeba jiná podvolantová řídící jednotka.

Nevím jestli si vybíráš výbavu do nového auta nebo si to chceš dodělat.

Já jsem psal o dodělávání.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybírám si nové auto a chtěl bych Eleganci a navíc 16 kola a ted se rozhoduji mezi multifunkčním volantem a senzorama, abych se vešel do 650 000 Kč.

Obojí jde dodělat levněji než je příplatek... U tempomatu je to asi největší rozdíl.

Asi bych objednal ten park. asistent s novým autem.

Při dodělávání se musejí vrtat otvory do nárazníku a to už není ono.

Výměna volantu to už je taková čistá práce.

Jaký motor vybíráš?

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě 1,9 TDi, černá barva, 16 kola Lyra. Tempoamt je už v základu. Co máš ty za MOTOR, BARVU A VÝBAVU?

1.9 TDI PD 77kw COMBI, barva sahara a kola mám teď 17" Zenith.

Výbava Ambiente, takže vlastně žádná.

Navíc byla barva, střešní podélné nosníky a všechny airbagy.

Dodělával jsem. DO centrálu (nepochopím proč to není standard) + sklopné klíče. MF kožený volant, tempomat, Rádio Stream, MAXIDOT.

Nějaké brobnosti - prahové lišty, RS pedály, odkládačka pro levou nohu, kožená řadička z RS, plynová vzpěra kapoty Milotec..

Plánuju toho mnohem víc, ale všechno visí na penězích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně bych zvolil MF volant a parkovák pak dodělal, už jenom to, že po montáži MF ti zase zbydou díly a stejnak neni moc dobrý hýbat s podvolantovkou v záruce. Parkovák jen namontuješ a napojíš kabeláž, nic ti po montáži nezbyde.

díly můžeš vyhodit, ne?

Podle mě nad origo parkovací čidla není.

Z příslušenství jsou jiná a je problém s odlupováním barvy a a čidla vypadávají.

Je tady o tom někde docela dlouhá diskuse.

S montáží MF volantu jsem byl v servisu a žádný problém v tom nevidím. Záruka platí dál. Stejně musí nastavit servo přes VAS.

Díly seženeš levněji a nové. Možná ani nebude potřeba jiná podvolantová jednotka když už bude mít tempomat z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to služební auto, nemohu si tam nic dodatečně dodělávat. Mám limit a do toho se vejdu bud s MF volantem nebo senzorama, tak co je důležitější?

Tak to se stejně musíš rozhodnout sám.

Nebo zkusit požadovat nějakou výbavu "zadarmo" neboli slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech si to dodělat a mas oboji za cenu jednoho.

Parkovaci asistent cca 2600 v barve + 1400 práce v aut.servisu

MF volant 2000 - 3500, 1800 podvol. jednotka, 600 kabelaz, prace nevim

MF volant je za cca 1500-2000, jednotka 1500 a 600 kabel.

Možná, že v eleganci už ta jednotka a kabel je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to služební auto, nemohu si tam nic dodatečně dodělávat. Mám limit a do toho se vejdu bud s MF volantem nebo senzorama, tak co je důležitější?

Nech si tam dát jen zadní senzory a multifunkční volant a je posekáno....budeš mít oboje a stejně nejvíc využiješ senzory dozadu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...