Přejít na obsah

pneu na octavii 17"


Cooper

Doporučené příspěvky

Falkeny jsem mel na Fabii a znova uz bych do nich nesel. Cena dobra, ale to je asi jediny - staci malicky mokro a klouze to jako krava, jsou to podle me hodne tvrdy gumy, pomalu se sjizdi, ale podle toho taky drzi na silnici. Jo a taky jsou dost hlucny - mel jsem FK451.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Taky zrovna jezdím FK 451 o rozm. 215/45/17. Čím víc se sjíždí, tím víc hučí! Tehdy jsem za ně dal 17 400,-. Dnes bych za ty many měl Pirelli Pzero Nero a ještě by mi zbylo. Falken už nee.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Přesně tak. Taky zrovna jezdím FK 451 o rozm. 215/45/17. Čím víc se sjíždí, tím víc hučí! Tehdy jsem za ně dal 17 400,-. Dnes bych za ty many měl Pirelli Pzero Nero a ještě by mi zbylo. Falken už nee.

To jste mne teda moc nepotesili :( uz jsem je koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na předchozí Octavii jsem měl 16" kola. Vyzkoušel jsem gumy značek Barum, Michelin a Bridgestone. Nejlepší z nich dle mého názoru byly Micheliny a to hlavně proto, že mají z výše uvedených daleko lepší životnost.

Nyní kupuju nové 225/45 R17 Michelin Pilot Sport 2. Tak uvidíme

Já měl Bridgestone Turanza ER30 205/55 R16 91V a najel jsem na nich cca 38.000 Km bez problémů jak na suchu tak na mokru a podle mě bych ještě určitě tuto sezonu nějaký kilometry přidal kdybych nešel do 17" kol, ale prozatím to nemám s čím porovnávat tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Že bych teda nakonec přece šel do Dunlop SP SORT MAXX TT 225/45 R17 91Y ??? :help:

Tak uz na FALKEN pneu jezdim,sice zatim na suchu ale drzi to!!! :p 215x45 uvidim jaky budou na vode. Ale mel jsem koupit na zadek 225x45 Jaky maj odpor ty 225 co mas ty? Ja pocituju i ty moje 215 TDI(110PS) lehce ochabla o proti zimakum 195 :prc: Ukazka mych ALU kol a pneu v sekci UKAZ SE,VASE octavia. COOPER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem objednal mámě na Oktu Falkeny ale jen 195/15" tak uvidím kámoši mají 16" a 17" a spokojenost...

No tak uz mohu po vcerejsku posoudi FALKEN 215x45 R17 pneu za mokra.Je teda fakt ze prselo huste a vody na vozovce bylo az az ale fakt klouzou :aggressive: jak prutsi rozjezd tak prutsi brzdeni nobo projeti zatacky za tahu motoru. Neda se nic delat,jsou novy,musim na to myslet a odjezdim je. Jak jsem ale vyse uvedl tak na suchu se mi je jeste nepodarilo urvat a to je nesetrim! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uz mohu po vcerejsku posoudi FALKEN 215x45 R17 pneu za mokra.Je teda fakt ze prselo huste a vody na vozovce bylo az az ale fakt klouzou :aggressive: jak prutsi rozjezd tak prutsi brzdeni nobo projeti zatacky za tahu motoru. Neda se nic delat,jsou novy,musim na to myslet a odjezdim je. Jak jsem ale vyse uvedl tak na suchu se mi je jeste nepodarilo urvat a to je nesetrim! :palec2:

No tak jak to tak čtu aszůstanu u osvedčených značek! ;)

Teď mám už druhou sadu Dunlop SP 9000 sport a super a na mokru dvakrát super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na suchu jsou az na to huceni (mel jsem 225) ok, ale jak rikam, mokro je peklo. Podle me jsou ty gumy hodne moc tvrdy, milujou letni rozpaleny suchy silnice :) Ale zase dlouho vydrzi (coz te ale jedine nasere, pokud s nima nebudes spokojenej :))))

To teda jo :) je fakt ze dve sezony je az moc dlouha doba. Treba mne nase... a pudou do sveta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam Pirelli P Zero Nero 225/45/17 a maximalni spokojenost, at je voda nebo sucho, ta guma si s tim poradi. Jinak mam moznost sehnat nove pneu od rozmeru R 16 vys za super ceny a i hlinikace. Priklad - 225/45 R17 Dunlop SP Sport nove za 13 000 sadu. Mozna i za 12 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...