Přejít na obsah

EDS na 6 - kvalt. okte 4x4


matomoto

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevi nekdo jak ma fungovat EDS (el. uzavierka) na 6-kvalt.Okte 4x4?

Prave u te 6-kvalt. by to melo pri fungovat na obou napravach, u 5-kvalt pri iba vepredu - odpoved ze skoda auto MB

Tak nevim jestli mi tam blbne nejake cidlo, nebo co. EDS by totiz melo pribrzdit odlehcene kolo, a tim pres diferak prenest kroutak na druhou stranu. Jenom ze se mi stalo, ze treba se tocilo PP a LZ kolo, a to EDS nezoplo. Ale za jizdy to je slyset, tak nevim jestli se to aktivuje jenom od urcite rych., nebo co.... To by bylo dost nanic, protoze eds je nejvic potreba kdyz zapadnes, pri rozbehu a pod... Nema s tim nekdo skusenosti? Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

esp mam... Ale i kdyby to bylo tak jak rikate, melo by to v pripade, ze se i PP kolo , nebo i nektere zadni protaci (treba na kluzkem povrchu) fungovat tak, že proste to tocici se kolo pribrzdi, cim se prenese kroutak i na 2 stranu. Nebo se mylim? Protoze jak rikam, stalo se mi, ze sem nekde uvazl, a tocili se kola do križe, a nic se nedelo

Editováno: , autor: matomoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...