Přejít na obsah

6.sraz SKODAHOME.cz


vittorio

Doporučené příspěvky

;) Oki ;) Ja zas poznal spoustu novejch lidi takze u me spokojenost, jen sem idiot na jmena, takze priste stejne zas nebudu vedet ;)

no tebe sem treba vubec nevidel :-) asi to bdue tim ze nevim jak vypadas :-)

jinak me "trochu" zamestnalo hodnoceni fabek, takze jsem odpoledne dost nestihal a nepokecal se spoustou znamejch :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz nebyl špatnej akorát se ztotožňuju se super fat. Spousta lidí tam přijela jenom pro ceny a po vyhlášení pryč což je škoda myslel jsem že to bude víc o pokecu ,ale to je můj názor jinak při zpáteční cestě mě potkala drobná nehoda auto v cajku jen tělo je jaksi pochroumané jinak taky mám ledky svítí super děkuji super fat. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono sou lidi co kdyz tam je hromada lidi tak dou a seznamujou se a pak sou lidi co sou zalezli ve svem koutku a pak rikaj, ze se s nikym neznaj a nepotkavaj atp.

s tím s tebou naprosto souhlasím, ale člověk nesmí bejt lama a prostě nebát se a jít si s lidma pokecat, přece jen jsme tam byli všichni za stejným účelem a to je seznamení se s lidma z fora a pokecat o autech....jedinej koho jsem znal předtím byl Bobík a ted tu znám prostě daleko víc lidi, jen člověk nesmí bejt pudka a musí mít chut se bavit, tak sem šel, když mě něco na autě zaujalo tak sem se majitele zeptat, dali jsme se do řeči a bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srázek byl super rád jsem pokecal a viděl známé tváře :palec2:

Jídlo neřeším byla to sice tragédie ale byl jsem na to připraven tak mě to nerozhodilo a s Palem u stolu to čekání i celkem uteklo :palec2:

Jinak určitě díky všem organizátorů :palec2:;)

Fotky šoupnu až budu doma u svého počítače!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz nebyl špatnej akorát se ztotožňuju se super fat. Spousta lidí tam přijela jenom pro ceny a po vyhlášení pryč což je škoda myslel jsem že to bude víc o pokecu ,ale to je můj názor jinak při zpáteční cestě mě potkala drobná nehoda auto v cajku jen tělo je jaksi pochroumané jinak taky mám ledky svítí super děkuji super fat. :palec2:

Doraz někdy na besídku tam je to na pokec lepší a víc času :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, byl jsem jenom na jeden den, coz tu tedy vsici odsuzujete, ale i tak pohodovej den a pokec s prima lidma, ktery znam uz dlouho :-) Letos mi teda jenom chybel nohejbalek a nejaka jina aktivita, doufam, ze pristi rok se opet tato tradice obnovi :-)

sis mel dat mezi tema autama, on by to chudas a cajicek zkousli ne :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu nechápu proč se tam nasraly s těma autama,měl je vykázat majitel kempu :feve:

v sobotu uz mi to bylo jedno, mist bylo malo

ale ten patek vecer jsem nepochopil kazdej si stoupne normalne na travu a dve auta (jeste k tomu auta ktery nikdy na tomto srazu jeste nebyly) si to pekne prdnou na hriste na asfalt - co k tomu dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jídlo mě měpřišlo nějak hrozný dal jsem si kuřecí řízek a byl dobrej. Pivo za 20Kč to je taky krása. Akorát pak jak se to zaplnilo tak se déle čekalo.

Kempař byl rychlej. Když si tam kámoš chtěl postavit stan tak hned naběhl a chtěl nás zkásnout :-) Tak jsme stan složili a kámoš se vyspal pod širákem.

A děkuji Ždárské letce, když jsme stan balili tak hned od nich někdo přišel a snažil se nám pomoct a dokonce nabídl nocleh :palec2: .

Tady nějaké moje fotky. I když moc jsem nefotil bo jsem byl trošku navátej.

Jinak jak už jsem psal škoda že skoro všichni v sobotu odjeli.

Foto1) Podle mě nejhezčí fabie :palec2:

Foto2) Když, někdo ví jak na to tak stačí opravdu málo a auto vypadá :prc:

Foto3) Taky parádní

Foto4,4) Miklova Octa podle mě nejhečí :palec2:

post-873-1211787193_thumb.jpg

post-873-1211787261_thumb.jpg

post-873-1211787273_thumb.jpg

post-873-1211787352_thumb.jpg

post-873-1211787367_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu uz mi to bylo jedno, mist bylo malo

ale ten patek vecer jsem nepochopil kazdej si stoupne normalne na travu a dve auta (jeste k tomu auta ktery nikdy na tomto srazu jeste nebyly) si to pekne prdnou na hriste na asfalt - co k tomu dodat

no to víš jedna byla to cultovka tak si myslely že jsou asi něco víc než mi :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jídlo mě měpřišlo nějak hrozný dal jsem si kuřecí řízek a byl dobrej. Pivo za 20Kč to je taky krása. Akorát pak jak se to zaplnilo tak se déle čekalo.

Kempař byl rychlej. Když si tam kámoš chtěl postavit stan tak hned naběhl a chtěl nás zkásnout :-) Tak jsme stan složili a kámoš se vyspal pod širákem.

A děkuji Ždárské letce, když jsme stan balili tak hned od nich někdo přišel a snažil se nám pomoct a dokonce nabídl nocleh :palec2: .

Tady nějaké moje fotky. I když moc jsem nefotil bo jsem byl trošku navátej.

Jinak jak už jsem psal škoda že skoro všichni v sobotu odjeli.

Foto1) Podle mě nejhezčí fabie :palec2:

Foto2) Když, někdo ví jak na to tak stačí opravdu málo a auto vypadá :prc:

Foto3) Taky parádní

Foto4,4) Miklova Octa podle mě nejhečí :palec2:

Tak stím stanem jsme na vás koukaly krásná groteska nejdřív snaha o postavení a potom zase rychlé balení lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi aut min nez loni teda ale ty vase kyticky to udelalo hrozne nafoukle vypadajici sraz, ale je hezke ze ste me pak poslechli i kdyz sem potreboval svalnatyho martypa abych mel respekt :)

samolepek bylo dost kuci, ale pro davona s robem to proste nejde to abych toho mel vagon :)

jinak sem vsechny rad videl a asem rad ze ste odrazili, me osobne to prislo opet super ;) tak za tejden doksy kucí :)

Hlavne,ze sme je srovnali do late,teda do lajny Vitto.. :D Ale kde je zato nafoceny moje auto? :D :D

Jasnacka,za tyden v Doksech.. ;)

a teda martyp umi zvednout naladu svou drahou polovickou ;) skoda ze mi ji do toho auta nakonec vopravdu neposadil a nevodjel :) ale uz to tak vypadalo :)

Diky.. :rolleyes::D

He,to by se Ti libilo..A jeste abych vas v tom Tvym Bentleyi vodvez,kam by si pan pral,co? :Dlol lol :D Mas se teda asi i na co tesit do Doks.. :D

To ona jen zkousela Recara.. :p

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...