Přejít na obsah

Klepání od předního kola


johnnyc

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny, poslední dobou při rozjiždění, ale občas i při jízdě se zatočenejma kolama se mi od levého předního kola ozývá klepání - čím rychleji jedu, tak je klepání rychlejší. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Děje se to jenom při zatáčení - při rozjezdu s rovnejma kolama se klepání nekoná..... Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny, poslední dobou při rozjiždění, ale občas i při jízdě se zatočenejma kolama se mi od levého předního kola ozývá klepání - čím rychleji jedu, tak je klepání rychlejší. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Děje se to jenom při zatáčení - při rozjezdu s rovnejma kolama se klepání nekoná..... Díky moc

Homokinematicky klb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem presne ten samy problem a taky mohu potvrdit homokineticky kloub. Jinak za 700,- to asi nebude orig, ze? Ja kupoval orig. nejak kolem 1500-2000 myslim...

Kvalita srovnátelná z originálem nechápu lidi který dávaj tisice za dily který maj výrobní náklady pár korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši, neviem ci mam zakladat zbytocne novu temu, ale mne zacalo pred par mesiacmi klepat nieco v pravom prednom kolesi. Uz ma to zacina stvat, ale stale neviem na to prist co to je. Klepe to skoro stale, ked prejdem hoci jaku nerovnost na ceste.... je to ako ked hodite zemiak do kýbla..... co to moze byt? Vsetko vyzera byt ok! :kol-122:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

značka je Wika prodává je i ACI klidně dam i záruku nejsou snima problémy to bych je tu nenabízel

0

ze je prodava ACI neznamena ze je to kvalita,ja mam zkusenosti(stejne jak muj servisak) ze pokud to neni origo nebo spidan,tak nedrzi ty klouby vic jak 20tis.km zalezi jak jezdis kdezto treba u spidanu neni 100tis.problem,znacku wika neznam ale kdyz rikas ze je dobra tak asi je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...