Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Proboha prestante uz ty vase TDI smrady cipovat , kdo to ma za vami v kolone cuchat volove :D stejne to porad pojede jako traktor

Tak za 1. i když to nebudu mět čipnutý, tak možná je to traktor ale budu ti tak maximálně mávat do zpětného zrcátka, jediný co máš pravdu, takže max v koloně se mi budeš držet za prdelí s tvojí 1.6

za 2, když to čipnu tak to víc smrdí?? nebo kouříí?? , TDi zakouri nebo neco tak max kdyz tomu hodne ale hodně šlápneš na krk.Ale když diesel kouří tak jak jsi psal v jiném tematu, že přes ten dým ani nevidíš tak to je uplně v něčem jiném.

a za 3 jestě sem necítil že by mi v autě smrděla oktávka tdi co by stála nebo jela v koloně předemnou, cítil jsem už diesel, ale tak nějaky starý zgarb.Rozhodně ne oktu v koloně, nevím ve kterých kolonách jezdíš, zvlášť při tom výkendovém ježdění, jak píšeš u jiného témata.

a teď už sme u bodu 4, který je pro tebe asi podstatný, když to mám čiplý, tak ani nepostřehneš že už sem pryč a ty máš teprve dvojku.

Zkus to trochu jinak a nebo si kup něco silnějšího ať ty TDi neznáš jen ze zadu a jak kouří atd, ale aby ses někdy dostal i před ně!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: chlapi, Creck má pravdu, odložte traktory a kupte si pořádná auta.. lol

Kdo to má pořád čuchat a kolikrát přes ten dým ani není vidět na cestu..

A to už nemluvím o tom, jak vypadá bílý sníh, když ty vaše traktory nastartujete :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: chlapi, Creck má pravdu, odložte traktory a kupte si pořádná auta.. lol

Kdo to má pořád čuchat a kolikrát přes ten dým ani není vidět na cestu..

A to už nemluvím o tom, jak vypadá bílý sníh, když ty vaše traktory nastartujete :smich:

V čem má pravdu? mate jiny argument než že přes dym z vyfuku nejde vidět na cestu a co že když je sníh?

Nemaš tam něco co by mělo větší váhu než dým?

A když si my máme teda koupit pořádný auta tak co potom ty? ta 1998 je pořadny auto??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem má pravdu? mate jiny argument než že přes dym z vyfuku nejde vidět na cestu a co že když je sníh?

Nemaš tam něco co by mělo větší váhu než dým?

A když si my máme teda koupit pořádný auta tak co potom ty? ta 1998 je pořadny auto??

Romane nic ve zlém, ale můj příspěvek byl ryze neútočný,takový ten "legrační".

Smajlíky to potvrzovaly, tak si to neber osobně.. lol

Legraci - znáš?

p.s. není důležité jaké kdo má auto, ale jestli se majiteli líbí a je s ním spokojený :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale protocili jsme zas ty dieslaky pekne ,ze jo :D

nejlepsi je ten zavodnik ,jak mi ve 4.bodech pokazde ujede a mava v zrcatku

bod 2. :D me je to fuk ,klidne si fakt mavej v zrcatku , ale zkus nekdy za spatne ciplym autem fakt jet , to si pak rikas ze STK jsou v tomto state uplne na houby (teda spis emisova cast)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 1. i když to nebudu mět čipnutý, tak možná je to traktor ale budu ti tak maximálně mávat do zpětného zrcátka, jediný co máš pravdu, takže max v koloně se mi budeš držet za prdelí s tvojí 1.6

za 2, když to čipnu tak to víc smrdí?? nebo kouříí?? , TDi zakouri nebo neco tak max kdyz tomu hodne ale hodně šlápneš na krk.Ale když diesel kouří tak jak jsi psal v jiném tematu, že přes ten dým ani nevidíš tak to je uplně v něčem jiném.

a za 3 jestě sem necítil že by mi v autě smrděla oktávka tdi co by stála nebo jela v koloně předemnou, cítil jsem už diesel, ale tak nějaky starý zgarb.Rozhodně ne oktu v koloně, nevím ve kterých kolonách jezdíš, zvlášť při tom výkendovém ježdění, jak píšeš u jiného témata.

a teď už sme u bodu 4, který je pro tebe asi podstatný, když to mám čiplý, tak ani nepostřehneš že už sem pryč a ty máš teprve dvojku.

Zkus to trochu jinak a nebo si kup něco silnějšího ať ty TDi neznáš jen ze zadu a jak kouří atd, ale aby ses někdy dostal i před ně!!!!!!!!!!

1. Nech si zdat ;)

2. No ze vic kouri o tom neni pochyb, zalezi jak ten chip kdo udela.

3. Souhlas

4. Je fakt, ze ja tam mam dvojku, ale sem 30metru pred Tebou a ty uz tam mas davno trojku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsi z toho co napsal nepochopil? Možna že akorát ty nejsi normální

A dalsi junior s jednim prispevkem. Treba toto sem nepochopil :

No jo je to sranec, dneska je tu sranda. Tak to neber rodináču tak osobně ale s humorem ne?Ale zase jsi neměl pravdu, zavodnik nejsem.

Nemáš tu dráždit a pak nebude nikdo tebe.

&

to je zase trošku někde jinde že jo

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale protocili jsme zas ty dieslaky pekne ,ze jo :D

nejlepsi je ten zavodnik ,jak mi ve 4.bodech pokazde ujede a mava v zrcatku

bod 2. :D me je to fuk ,klidne si fakt mavej v zrcatku , ale zkus nekdy za spatne ciplym autem fakt jet , to si pak rikas ze STK jsou v tomto state uplne na houby (teda spis emisova cast)

:palec2::palec2::smich: :smich: povedlo se nám to přímo vzorově, to ano :smich::palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nafta fuuuuj :prc: vas musime porad predjizdet. :p jak vam to dymi.

A kdyz chcete delat bordel tak si kupte aspon toto lollol

Tak ten pri tom rozjezdu musel spalit tolik, co ja s eresem na 100km :D i kdyz teda jezdim samozrejme na benal...

Jinak naftu jsem mel jednou-passata- a porad se to sr*lo a sr*lo...tak uz jsem vystrizlivel z nafty, ale naftaky neodsuzuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten pri tom rozjezdu musel spalit tolik, co ja s eresem na 100km :D i kdyz teda jezdim samozrejme na benal...

Jinak naftu jsem mel jednou-passata- a porad se to sr*lo a sr*lo...tak uz jsem vystrizlivel z nafty, ale naftaky neodsuzuju ;)

tjn , ja taky kupoval octuli s kamosem , on koupil 1.9TDI a ja 1.6 75Kw, samozrejme jsme si vyslechl ze jsme debil atd.... podotykam ze za skoro podobne auta , jsem ja dal 220 k a on skoro 300 k , on natoceno 120 tisic a ja 89 tisic, tak a pak to zaclo , on vymena turba, kladky a dalsich asi 8 veci cca za dalsich 50 tacu , ja skontrolovani , vymena oleje a takovych tech provoznich kravinek za 8 tacu ,ale samozrejme mohl trefit na spatne auto , nikomu netvrdim ze diesel je spatny, ale kdybych chtel usetrit , tak rozhodne benal + plyn a vyjde to levneji nez nafta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...