Přejít na obsah

Sraz Ostravska a okolí 18.5.2008


Doporučené příspěvky

vazne perfektni srazek !!!

jinak velice me i pritelkyni tesi, ze se carcoolca libi.. je to proste moje hobby :)

ale povim ti,ze ses ji moc nevenoval ;)

jo a nedokoncil sem to s tou otazkou na live4ride.org...chtel sem se zeptat,jestli znas madmana (pozustatek TTK), mel se tam prijet podivat, ale jak ho znam tak nedorazil ze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní akce,asi zatím největší účast co jsem na srazech zažil,bylo všechno,plno aut,sranda i dobrodružství se šťastným koncem(motorkář) a to počasí přímo úžasné,v celé republice chcalo a na místě srazu to po celou dobu drželo,až než Badys rozhodl,že jedem domů lol

post-213-1211144677_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale povim ti,ze ses ji moc nevenoval ;)

jo a nedokoncil sem to s tou otazkou na live4ride.org...chtel sem se zeptat,jestli znas madmana (pozustatek TTK), mel se tam prijet podivat, ale jak ho znam tak nedorazil ze

Neboj pak jsem ji to vynahradil :D

jinak Madmana znam a nejen jeho... Karvinoku znam dost... jsem prece z Dolni Lutyne tak se neni cemu divit, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super srazek kluci i fotky jsou bomba.Jeste ze mel Badys předplacene počasí... :palec2: Vsude chcalo a nad nasima milaskama nic :)

Jsem rad ze jsem se konecne seznamil s kym jsem stihl a Tesim se na dalsi akci

Editováno: , autor: Jen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj pak jsem ji to vynahradil :D

jinak Madmana znam a nejen jeho... Karvinoku znam dost... jsem prece z Dolni Lutyne tak se neni cemu divit, ze?

je mi to jasne :D

teda tak to sem vubec netusil ze bydlis tak blizko, ja bydlim na hranici karvine a detmarek :D muzem dat nekdy scuka na pokec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...