Přejít na obsah

Sraz Ostravska a okolí 18.5.2008


Doporučené příspěvky

Takže lidičky opět dávám do placu pár termínku na výběr, kdy se můžeme zase sjet na srazík Ostravska a okolí, doufám že již se suchou nohou lol

Termíny: jako měsic byl vybrán květen

18.5.

Místo konání : stejné jako minule a to Mošnov, stará odstavná plocha letiště, vjezd přes Albrechtičky

GPS:Loc: 49°42'34.65"N, 18°6'41.608"E

Čas: 14:00

Program: pokec, nějaké to malé představení členů a vozů, nahodíme i téma odjezdu a účasti na sraz v Olomouci (tuning...)

Zváni samozdřejmě všichni bez rozdílu pohlaví vyznání či objemu motoru :D prostě sraz fajn lidi které toto fórum nějak spojuje, myslím že minule se to vyvedlo. Jakmile bude hotové datum, budou opět srazofky, na které se nedostalo minule, dodělám i ty březnové. Díky za pochopení a hlasování ZDAR !

Konec HLASOVÁNÍ je 20.4.08 Takže zařizujte propustky, volna apod.

post-517-1207945185_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by byt krasne,bral bych toho 4.5 ... jeste nevim je mi to vcelku jedno,,pokud budu mit cim dojet dojedu ..,, takze si pockam na 20.4 jak se to vyvine ....

jinak pokud by mel nekdo zajem o fota z predesleho srazu ,muzu na prani treba vypalit....(to jen tak naokraj )

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já uurčitě přijedu.V který den.to mi je jedno.Tak že śe už těším.Jinak na Aukru prodávají SPZ s jakoukoliv přezdívkou za 135Kč.Ideální na takové srazy.Hodilo by se to místo původní spz.Já osobně bych ještě nalepil ze spodu magnetky,že bych to šoupl na spz.Kdo by měl zájem,ať mi napíše na email robertholan@centrum.cz.Mohla by se udělat hromadná obědnávka a možná by byla i sleva.Určitě bych to dovezl na sraz. :palec2:post-10626-1208185468_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já uurčitě přijedu.V který den.to mi je jedno.Tak že śe už těším.Jinak na Aukru prodávají SPZ s jakoukoliv přezdívkou za 135Kč.Ideální na takové srazy.Hodilo by se to místo původní spz.Já osobně bych ještě nalepil ze spodu magnetky,že bych to šoupl na spz.Kdo by měl zájem,ať mi napíše na email robertholan@centrum.cz.Mohla by se udělat hromadná obědnávka a možná by byla i sleva.Určitě bych to dovezl na sraz. :palec2:post-10626-1208185468_thumb.jpg

Dobrý nápad,ale ty magnety ti na těch hliníkových značkách asi nebudou držet?????!!!!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...