Přejít na obsah

Sraz Ostravska a okolí 18.5.2008


Doporučené příspěvky

Jsem vcera jel za Jogofogem po dalnici a nemohl jsem ho dojet :(

to ja jsem si udelal malou projizdku pres ostravu a Havirov,do ovy spolecne s BadySem Davem a Jondou :) ... frcelo to pekne :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brunosi Skoda ze si nedorazil ;) Som ti spominal ze ti ten kombicek ide paradne ;)

kdybych dorazil tak zaručeně bych byl učastnik s nejdelším přijezdem :) - a jelikož se za takové posty žadne ceny neudělovaly tak jsem zustal tam kde jsem byl (Romania - Bucuresti - 1200km)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne slusny fotky ... kdo mel tu modrou Octu ?

..for Dave taky dobry fotky i kokta pekna cista prace..

JasteR, že jsme se nevybodli na ten tunning v Mejtě, a nejeli spolu na sraz škodovek do Ostravy. Kluci koukal jsem na fotky, vypadá to na dobrou akci. Škoda že jsem tam nebyl. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja jsem si udelal malou projizdku pres ostravu a Havirov,do ovy spolecne s BadySem Davem a Jondou :) ... frcelo to pekne :)

tj mě ta modrá fábka pěkně srala co vedla kolonu (nikdo od nás), každopádně jsme s Davem0401 jeli svojí vyhlídkovou jízdu, já to vzhledem k jeho slickům nechtěl moc hnát na tom rybníku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR, že jsme se nevybodli na ten tunning v Mejtě, a nejeli spolu na sraz škodovek do Ostravy. Kluci koukal jsem na fotky, vypadá to na dobrou akci. Škoda že jsem tam nebyl. :(

teda koukám, že akce Vás docelá láka, no snad příště pánové.....jak kdosi pronesl.....snad 7 měsic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj mě ta modrá fábka pěkně srala co vedla kolonu (nikdo od nás), každopádně jsme s Davem0401 jeli svojí vyhlídkovou jízdu, já to vzhledem k jeho slickům nechtěl moc hnát na tom rybníku lol

njn.. to je pravda ta prutrz to bylo maximalni sakra...

ale pohoda, aspon jsem si snizil prumer... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...