Přejít na obsah

Závada elektroniky motoru


kujon

Doporučené příspěvky

Ahoj,

někdy od 12/07 řeším (resp. servis - v tomto případě auto branka p - prosek) "závadu elektoniky motoru" - prostě se mi někdy v tom prosinci na palubce rozvítila ta oranžová mrcha a od tý doby už sem s tím byl 4x v servisu. První dvě návštěvy dopadly promazáním VAGu, 3. přehrátím SW, poslední výměnou RJ. Jenže vždycky po převzetí auta ze servisu stačí ujet max 30 km a zase svítí. Když sem se ptal, co to hází za chyby, tak dlouhej výčet, mj. i třeba závadu tempomatu, kterej to auto ani nemá..

Subjektivně na autě nic špatnýho nepozoruju - provozní vlastnosti nezměněný, jen to prostě furt svítí..

Auto je OII, 2.0 fsi, 4x4, záruka do 6/08

Návštěvy servisu už mě nebavěj - obrátit se rovnou na schadewerke?

dík

Editováno: , autor: kujon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je spatnej servis !!!!! Pryc od nich. Doporucuji zajet na Jarov. Sebrat vsechny vysledky diagnostiky. Mimochodem i tady plati obcansky zakonik kdy 3x stejna zavada znamena bud odstoupeni od smlouvy ci vymenu za bezvadny kus.

Resetem se nic nespravi. Ja mam na 01-Motor sporadickou na plynovem pedalu. Proste obcas hodi signal ktery neni ok. A smazu a je to za chvili zas. Ale u tebe to bude neco horsiho kdyz uz i propisuje Gateway na palubku.

Mimochodem. Servis je hovado. Myslis ze dokazi nakodovat jednotky ??? Ne !!! Kamarad mel spatne jak audio tak senzory.

Chce to vedet vic. Co se stalo kdyz poprve zasvitila. Nebyla nekde v servisu ? Nekodoval jsi neco ? Nepredelaval neco ? Atd

Co mas na vypisu. Scan and send ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip, pěkně jsem si počet.. :angry:

rovnou napíšu do MB, ať mi doporučej další postup, nemám čas a chuť objíždět servisy a hlavně platit za náhradní auta. Soukromě bych si už škodu nekoupil - už před tím sem si dost užil s fabkou (elektrika + servo), teď octa..

btw. u mý octy za poslední 1/2 rok:

- 11/07 - závada airbagu

- 01 - 04/08 - oprava převodovky (tu jsem reklamoval taky na 3x, než ji byli vubec ochotni přiznat, že je něco špatně) + "elektronika motoru" - řeším do teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...