Přejít na obsah

Antena zraloci ploutev


Doporučené příspěvky

No radio neposloucham tak jako tak,ale proste nekdy chci preci jenom neco poslechnout!Nelibi se mi nejake draty libi se mi zraloci ploutev a tak jsem to koupil!Vypada dobre na aute pak vyfotim a bude!No ale je tam prave jenom jeden drat,tak nechapu nejsou 2!A navod u toho neni jinak bych se tak blbe neptal! :) :) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No radio neposloucham tak jako tak,ale proste nekdy chci preci jenom neco poslechnout!Nelibi se mi nejake draty libi se mi zraloci ploutev a tak jsem to koupil!Vypada dobre na aute pak vyfotim a bude!No ale je tam prave jenom jeden drat,tak nechapu nejsou 2!A navod u toho neni jinak bych se tak blbe neptal! :) :) :p

to je asi ten co připojíš k puvodnímu ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd, napájení zesilovače v anténě může jít po anténím kabelu, jako to mají všechny OI od MR99 ;)

Chci se zeptat, když mám r.v. 98, tak už mám napájení antény po koaxu nebo zvlášť káblíkem? Když jsem si kupoval rádio tak jsem tam dal to fantomový napájení. Jsem z toho teďka jelen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ne,nesehnal jsem chrom převlek na kužel origo antény,tak jsem koupil tohle a dal aspon do barvy auta!

jinak isp.u doliho

Zdravim,tak pak urcite napis jak se ti to podarilo,ja jsem si s tim trochu hral,ale nic!Zkousel jsem i to,napojit ten kabel proste na patku origo anteny a nic!Nasel jsem takove zapojeni uz taky na netu,ale nic!Tak pak napis na co jsi prisel! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
ahoj,tak po dlouhém shánění přechodky spojení kabelu antény(maně),jsem došel do obchodu,koupil za 50 kč 4 mprodlužovcího kabelu na antény,o víkendu pokud bude čas a nedeštivo tak zkusím vyměnit!
A řešil jste někdo problém s prasklou gumou origo antény?pokoušel jsem se tu gumu sehnat,ale marně a kupovat celou anténu kvůli jedné gumě je blbost.pokud máte nato nějaký fígl tak prosím poraďte dík

http://img57.imageshack.us/img57/1818/dsc00341ec2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A řešil jste někdo problém s prasklou gumou origo antény?pokoušel jsem se tu gumu sehnat,ale marně a kupovat celou anténu kvůli jedné gumě je blbost.pokud máte nato nějaký fígl tak prosím poraďte dík

http://img57.imageshack.us/img57/1818/dsc00341ec2.jpg

Jo tak to by me taky zajimalo, protoze ta mrcha mi zrovna taky odesla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak už jste někdo vyřešil jak zapojit tuto anténu? http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=1740

Jaké jsou potřeba upravy orig kabelu? nebo jste natáhli úplně novej kabel s napájením?

Kdyžtak nějaké foto těch konektorů nebo prostě jak ste to zbastlily.

o pár řádek výš jsem to popisoval,dávej pozor!fotky boužel nemám a vlastně ani není k čemu,jinak jsem jí lakoval do barvy auta!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...