Přejít na obsah

Co se stane když....


KOUDY_FRS

Doporučené příspěvky

Co se stane, když si po....laný městký policajti koupěj radar? A co se stane když vás párkrát chytěj za to, že ste jel 60km/h? No co asi? Příde Vám obálka, kde se mile píše abyste odevzdali řidičák, protože máte 12 bodů. Hoši to se přesně stalo mě :D:D Už je to tak, po tom co sem si udělal auto k dokonalosti ho bude muset řídit moje stará :D Bože...... Když už sme u toho jak to funguje pokud si chci po půl roce zažádat o odklad? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj přijít by mělo aby se ten daný přestupek uzavřel. ale vystřílet 12 bodů to už chce umění lol

a řidičák ještě neodevzdáš a už přemýšlíš nad vrácením.......

JJ nic mi za celou dobu nepřišlo, až dopis že musim odevzdat řidičák! docela se to ve mě hnulo. Bylo to 6 března :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mělo by ti přijít nejprve oznámení o přestupku a zahájení jeho řešení, jinak to nechápu, jak můžeš mít 12 bodů, neprojednané přestupky a hned příkaz k odevzdání řidičáku? přeci není možné automaticky tebe označit za řidiče, co jako, když auto bude mít někdo půjčený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mělo by ti přijít nejprve oznámení o přestupku a zahájení jeho řešení, jinak to nechápu, jak můžeš mít 12 bodů, neprojednané přestupky a hned příkaz k odevzdání řidičáku? přeci není možné automaticky tebe označit za řidiče, co jako, když auto bude mít někdo půjčený?

Problém je že mě vždycky zastavili a já jim to podepsal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vím, tak mám bodů nula a jakmile bych jich pár měl, tak jezdím jako připosranej. Řidičák nevyhnutelně potřebuju téměř každej den.

To je mi jasný, kdybych věděl že mi zbejvaj dva body taky bych jezdil jak posranej. S... mě, že mi nikdy neřekli, že za to budu mít body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co se divíš, oni tě chytí a teď brečíš, takže to není zčistajasna jak píšeš, o bodech tě nikdo informovat nebude, to je tvůj boj, prostě jsi recidivista

Já se nedivim, vim že nemaj povinost mě o tom informovat, nejvíc mě na tom štve, že sem chtěl ten samej tejden zajít na magistrát si nechat vyjet výpis. Kdybych to udělal o den dřív, mohl sem to zachránit. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnej případ tady kolega...předvolání na jeden přestupek, když tam dorazil, tak prej už 2 body "přes", naštěstí policajti rozumný a poradili mu, ať zlomí někoho z rodiny, aby vzal něco na sebe, tak se sebral, dojel pro tátu a dali to napůl.

Nicméně pokud to Koudy podepsal pokaždý, tak cesta ven asi není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOUDY FRS: chápu, že pro tebe je to nepříjemné, nicméně už mě nikdo dlouho takhle nepobavil, jednak svou naivitou a jednak svou blbostí. :p

Máš pravdu je v tom oboje, ale upozorňuju, že se to může stát každýmu. Co vim tak mě chytli asi 4 měštáci a vždycky sem to měl za litr. Člověk nad tim nepřemejšlí, nebo přemejšlí ale neřeší to a pak to takhle dopadne. No musim to přežít no, život de dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslyšte, kde se nechá zjistit jaký je aktuální bodový konto ? tam co se dávaj řidičáky nebo kde ??

Ano na referátu dopravy Mě úřadu. Tam kde je evidence řidičských průkazů. Nic to nestojí. Je to zdarma.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koudy a nenapadlo tě, když jsi podepisoval u policajtů papír o přestupku, kdy cajt ti řekne že jsi jel 60 ve městě, zaplatil pokutu, všechno podepal a takhle to opakoval několikrát....... První co by mě napadlo že kouknu kolik "bodů" jsem si vlastně vysloužil a podepsal, tudíž souhlasil a teď po podpisu musím brát to že jsem o ten a ten počet bodů přišel ???? Po zaplacení automaticky nečekám na jakýkoliv papír ale prostě vím že ty body už mám, a jen čekám na vyrozumění, které pochopitelně můžetrvat než dorazí, jestli vůbec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...