Přejít na obsah

1,8 turbo synchrony?


JURÁŠ

Doporučené příspěvky

chlypy potřeboval bych poradit mam octu 1,8 turbo rv 99 :feve::palec2: a často se mi stava za davam 1 přes zuby i kdyz mam spojku na podlaze a obacas jde pres zuby 3 kdyz mam hodne vytocenou 2!myslilm ze to jsou synchrony"nebo spojka??vyplatí se teda jestli se daj sehnat jenom synchronya prevodovku sgeneralkovat?nebo sehnat jinou ??nevite nekdo co stojí synchrony??kdyz jsem auto koupil asi pred 5 tísicema kilometru tak mi vybroval spojkovej pedál tak jsem si myslel přítlačak ale pedál přestal vybrovat!!tak nevim poradte please

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych uvítal nějaké typy,mám zřejmě podobný problém.Navíc když chci trochu řekněme na trojku a do "tahu akcelerovat,tak začne auto škubat,ale jen než se překoná hranice 3000 až 3500 ot/min. Z kopce nebo na rovině to nedělá,takže mě napadlo jestli to nemůže být prokluzující spojka v určitém místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...