Přejít na obsah

Automatické zapnutí světel ???


turepe

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Já to mám origo z výrobu tak kreténsky jak píše tomina(zapnu klíček světla svítí, startuju zhasnou a znova naskočí-palubka nesvíti-to jediný je správně)....potřeboval bych to pořešit aby se rozsvěcovali až po startu.....nevim proč je to udělaný takhle blbě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To setreni baterky taky dost nechapu, novy auta typu OII svetla pri startovani nezhasinaj - pokud mate u OII aktivovany pres VAG denni sviceni, tak se po otoceni klicku zapnou hlavni svetla a svitej furt i behem startovani, z toho usuzuju, ze to ma VW vyzkouseny a svetla behem startovani az tak nevadej. Podle me je nejjednodussi reseni poridit si rele z origo prislusenstvi od Skody - to pasuje do rele boxu a ma uz pripraveny vyvody. Potom se svetla rozsviti po nastartovani. Rad bych videl toho vola, co vymyslel radoby denni sviceni pro xenony, pri kterym zhasnou pri startovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
To setreni baterky taky dost nechapu, novy auta typu OII svetla pri startovani nezhasinaj - pokud mate u OII aktivovany pres VAG denni sviceni, tak se po otoceni klicku zapnou hlavni svetla a svitej furt i behem startovani, z toho usuzuju, ze to ma VW vyzkouseny a svetla behem startovani az tak nevadej. Podle me je nejjednodussi reseni poridit si rele z origo prislusenstvi od Skody - to pasuje do rele boxu a ma uz pripraveny vyvody. Potom se svetla rozsviti po nastartovani. Rad bych videl toho vola, co vymyslel radoby denni sviceni pro xenony, pri kterym zhasnou pri startovani...

Na jaký číslo pojistky je to zapojený origo relé, mám to svícení origo a s..re mě to zhasínání při startu. Vytáhnu pojistku a bude klid. Dík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaký číslo pojistky je to zapojený origo relé, mám to svícení origo a s..re mě to zhasínání při startu. Vytáhnu pojistku a bude klid. Dík :palec2:

Na té pojistce je takovej žlutej papír či co to je. Pokud ji vyndáš je to jako by si neměl aut.rozsvěcování.

Jinak existují dva druhy origo sad pro denní svícení a to pro xenony(svítí po nastartování motoru) a pro obyč světla,nechápu ale proč nedělají pouze jednu variantu,ta pro klasickou žárovku mi přijde jako holý nesmysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té pojistce je takovej žlutej papír či co to je. Pokud ji vyndáš je to jako by si neměl aut.rozsvěcování.

Jinak existují dva druhy origo sad pro denní svícení a to pro xenony(svítí po nastartování motoru) a pro obyč světla,nechápu ale proč nedělají pouze jednu variantu,ta pro klasickou žárovku mi přijde jako holý nesmysl...

Tak ja mám výrobu 07/08 tam je to prý v komfortce přes VAG zajedu do servisu a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A keby sa spravilo to obycajne premostenie vo vypínači a dal by sa oneskorovač napr na 20sejund. Ked zapnete zapalovanie mate este 20Sčas na nastartovanie to sa zas prerusi a jak nastartujete tak zas pojde stava a svetla sa vam zapnu po 20s od nastartovania. To by bolo fajn nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Já to mám origo z výrobu tak kreténsky jak píše tomina(zapnu klíček světla svítí, startuju zhasnou a znova naskočí-palubka nesvíti-to jediný je správně)....potřeboval bych to pořešit aby se rozsvěcovali až po startu.....nevim proč je to udělaný takhle blbě... ;)

Zdar aaj ja to mam tak na Seate ale robil som to do Skodovky a svetla sa rozsvietia az po nastartovani do cca 5 sec.Mozno viem v com je chyba mozes to mat tak zapojene ako ja na Seate a preto ti to robi lebo aj mne presne to iste robi,ale co som robil na Skodovke tak to robi tak ako ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...