Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Nikde jsem to tu nenašel,možná se to řešilo,ale při zapnutí klícku do polohy 1 se mi ozve 3x zapípání jak kdybych neměl žádnej benzín.Žádná kontrolka k tomu nesvítí,všechno funguje jak má.Mám 1,8 20V ´97.Co by to mohlo být?

chyba ABS

myslím že řešení byla jeho výměna

zajdi na VAG a mrkni do ABS

Už se to tu někde probíralo a nedošlo zrovna ke shodě, někdo píše ABS a někdo že je slabá baterka... Mě teda když jsem měl slabou baterku, tak v zimě občas taky 3x pípla, ale co mám novou, tak je vše ok a žádný chyby. Takže ať si to každej přebere jak chce.

mě to asi 3x pípne, pokud nejsem připoutanej

mě to děla když je větrák při startu vice jak na 1 stupen. zkus při startu vypnout větrák.

mě to asi 3x pípne, pokud nejsem připoutanej

Si si isty? Gong na pasy otravuje tusim 7x (cca). Nikdy to neratam ale 3x to urcite neni

a navíc u pásu by měla svítit kontrolka případně by měl hlásit maxík a jemu kontrolka nic.

mne to tiez niekedy pipa. a som si vsimol ked je pustena klima+ventilator.

Tak zrejme je to tym nizkym napätim akumulatora...zapne sa klima a sice sa to potom vypina ked idem startovat ale napetie moze mat dobry pokles vtedy.

  • Autor

hm tak baterka je uplně nová,to s ventilací je docela dost možný,hned to pozkouším.

Taky mi to pípá, ale je to kontrolka, že není člověk připoutanej (ale zlobí mi to, že to pípá, i když člověk je...), jinak bráchovi taky s octou to taky pípá...

kdežto ve starší 98čce, co máme doma, to nepípá, tam to nemá čidlo toho pásu

Na pasy je gong a nie pipanie. Daj si akcne cleny a zistis co je to zac

mě to děla když je větrák při startu vice jak na 1 stupen. zkus při startu vypnout větrák.

tak co vyzkoušel si to si to.

  • 2 týdny později...
Nikde jsem to tu nenašel,možná se to řešilo,ale při zapnutí klícku do polohy 1 se mi ozve 3x zapípání jak kdybych neměl žádnej benzín.Žádná kontrolka k tomu nesvítí,všechno funguje jak má.Mám 1,8 20V ´97.Co by to mohlo být?

Tak přesně ten samej problém mám já (Oct 1,8 r.v. 1998). Ventilátorem to není, pásy v tom také roli nehrají - chvíli jsem jim ale příčinu přisuzoval, jenže někdy to pípalo a jindy zase ne - prostě závislost žádná. U mýho auta je to dané natočením kol (ne volantu :feve: ). Když jsem s brtem stál a zrovna to při startu 3x píplo, popojel jsem o pár cm, pak to při startu nepíplo. Po návratu vozu do předchozí polohy zase píp... Možná to nějak souvisí s ABS, ale na diagnostice mi nic nenašli. Uklidnili mě, že prý to Hoctavie sem tam dělají a nic to není :aggressive:

Co jsem vyzkousel tak to troji pipnuti bude nejaky pokles napeti. Jak uz tu bylo receno, kdyz je vetrani na 2 tak pipa a kdyz na 1 tak nepipa.

Co jsem vyzkousel tak to troji pipnuti bude nejaky pokles napeti. Jak uz tu bylo receno, kdyz je vetrani na 2 tak pipa a kdyz na 1 tak nepipa.

Přesně tak jsem to taky viděl, ale někdy pípám i při větrání na 1. U mýho auta to je stopro závislý na aktuálním natočení kol (zřejmě to souvisí s čidly ABS). Když to třikrát pípne, tak kousek popojedu a zkusím znovu nastartovat - najdu polohu, kdy to nepípne. Pak když najedu do pípací polohy, vždycky to řve. Naopak ticho je vždy v té druhé poloze. Můžeš to prosím taky zkusit? Jo a ještě něco... Pokud najdu takové natočení kol, že to neřve, pak můžeš mít ventilátor na kolikátku chceš a pípák bude ticho.

Zdravím všechny! Ohledně toho pípání. Včera jsem si na Octě měnil přední kotouče a destičky. Odmontoval jsem v motorovém prostoru víčko od brzdové kapaliny, abych mohl zatlačit pístky v třmenu (tím se hladina kapaliny v nádobce zvyšuje). Pak jsem zapnul klíček že nastartuju a odvzdušním brzdy a ono to začalo z ničeho nic 3x pípat. Nikdy předtím mi to nedělalo, tak jsem byl trochu vystrašený co se děje. Jediné co mě napadlo bylo to víčko s tím čidlem od brzdové kapaliny. Zkusil jsem ho zašroubovat a ejhle. Pípání přestalo. Tak v mém případě to tedy bylo snímání hladiny brzdové kapaliny. Víčko s čidlem bylo venku a tudíž si asi myslelo, že tam není brzdovka v té nádobce. Zkus se podívat na tu kapalinu, jestlli ji tam máš dostatek. Jinak jsem se s tím nesetkal.

Mira

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.