Přejít na obsah

pin k budíkům


angelkovsky

Doporučené příspěvky

Nepotřebuješ žádný číslo. Jde to i bez čísel.

to je nejlepší - něco plácnout jen tak a pak se k tomu nevyjádřit

Potrebuji prehodit budiky z auta znameho do myho auta. Jak zjisitim pin budiku, abych je pak mohl prizpusobit?

bud na přívěsku u klíčů (pod stíratelnou vrstvou) a nebo to zkusit ve škodovce (poslední dobou už nechtějí dávat ale za zkouškku nic nedáš) a nebo potřebuješ někoho s patřičným softem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace Otakara :Včera si v klidu jedu se svojí 1999 1.6 74kW najeto 240 tis., zařazená pětka a najedu bum a ona to převodovka, za mnou čára oleje a nejde zařadit 5, tak jsem to odstavil. Je fakt, že mě mírně pocukávala na 2 i na 3 při zrychlování, ale vůbec by mě nenapadlo, že to může být převodovku.

Převodovka byla totál. ----Tak takovej člověk to určitě dělá bez kodů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsme nevěděl že Vag tacho má adresy.Nic jednodušího snad už ani nemůže být než Vag tacho

jj mocnej nástroj když umíš použít, ale nechápu na co si to někdo koupí když o tom nemá ani náznak páry

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mocnej nástroj když umíš použít, ale nechápu na co si to někdo koupí když o tom nemá ani náznak páry

nebejt těch zm..ů zlodějskejch tak bych ho nepotřeboval prostě se jen ptám.každej se něco učí nově.takový machry jako jsi ty

uplně zbožňuju.na 100%je něco co ty neumíš a já jo.jestli si myslíš že umíš tak nejsi jen machr ale ještě hlupák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně - neumím třeba vyřezat slepý střevo a proto si nekupju skalpel

kdybys měl aspon náznak snahy, ale jak říká Cosby je to tam napsaný dost jasně, jestli nechápeš toto tak to podle mě nemá smysl a koupil sis ho podle mě zbytečně

nevím co s tím mají společnýho zloději ? budeš jim pomáhat ?

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebejt těch zm..ů zlodějskejch tak bych ho nepotřeboval prostě se jen ptám.každej se něco učí nově.takový machry jako jsi ty

uplně zbožňuju.na 100%je něco co ty neumíš a já jo.jestli si myslíš že umíš tak nejsi jen machr ale ještě hlupák

Nezlob se na mě,ale opravdu Vagtacho je asi nejjednodušší program co je a pokud ani to neumíš ovládat,takse na to vyser.Taky nejsem všeuměl,ale umím třebas,když nevím co je "read" použít todle- http://www.rewin.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně - neumím třeba vyřezat slepý střevo a proto si nekupju skalpel

kdybys měl aspon náznak snahy, ale jak říká Cosby je to tam napsaný dost jasně, jestli nechápeš toto tak to podle mě nemá smysl a koupil sis ho podle mě zbytečně

nevím co s tím mají společnýho zloději ? budeš jim pomáhat ?

pomáhat ne i když s chutí bych jim jejich auta sebral hajzlům.Ale mám od nich v p..i zámky tak tam davám vystřelováky

a jak jistě víš do 99 nejdou proto jsem do vystř. dal starej tišťák dálky jem ji naučit a to není na poprvé po takovým

zásahu do klíče a pokaždy jizdit do servisu to mě vijde tem kabel levněji.příjde mi až v pondělí jen jsem chtěl vedět

jestli k vyčtení PINU stačí soft co je u toho nebo je potřeba jiný

jasně - neumím třeba vyřezat slepý střevo a proto si nekupju skalpel -no vidíš a to já zrovna umim chceš se na vlastní

kůži přesvědšit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do 99 immo z vystřelováků nenaučíš i kdyby ses rozkrájel

jestli jsi předělal mechanicky vnitřky klíčů tak nevím na co potřebuješ zjistit PIN

jestli umíš vyřezat slepý střevo tak určitě víš že jen tak se nevyřezává, nehledě na to že třeba když si projdeš moje přízpěvky tak zjistíš že já pin zjistit umím zato z tvojich přízpěvků těžko zjistím jestli umíš pracovat dobře se skalpelem :)

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...