Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Dnes jsem se pobavil, kdyz jsem cekla na tramvaj v Praze u Narodniho divadla a prijizdel ke me krasnej modrej focus RS a vnem blondyna v ruce telefon a kdyz me mijela tak na zadnich vratech nalepeny dva megatrojuhelniky se zetkem. Na co si proboha nekdo koupi tkhle silny auto kdyz nezvlada rizeni.... Skoda, ze jsem to nestihnul blejsknout telefonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Definujte prosím nováčka/začátečníka. 

Kua taky se mě starší lidé, než jsem já, ve věku mých rodičů, ptají, proč jsem si koupil tak strašně silné auto SUP1 96kw. Nejsem vyježděný, ještě teplé papíry... Ale co já vidím jak ostatní řídí... Já tady najezdím za 3-4 měsíce to, co ti největší remcálci za 10 roků.

Jedinému, komu věřím za volantem je můj bratr a já. Ostatním raději říkám, že pojedu hromadnou. 

 

Mít eReSo s 300 koňma, tak si taky z prdele na prdel nalepím Začátečníka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je jako u motorek propracovat se. Protože když řídíš Simsona a pak přesedláš na dejme tomu ZZR tak je velká pravděpodobnost, že nějaký člověk v nemocnici čekající na transplantaci bude mít Ježíška. :kol-28: A stejně je to u aut.  :kol-47: Nicméně telefonování za jízdy a ještě k tomu něžné pohlaví, tak to je jako mlátit do atomovky basebollovou pálkou a čekat že ji tímto gestem deaktivuješ. Nic proti ženám řidičkám, znám řidičky ze svého okolí, které řídí lépe jak chlapy, ale telefonovat za jízdy je prostě nebezpečné!

 

2 speed8

 

I my jsme byli mladí a obhajovali se právě tvými slovy. :kol-28:  Každý z nás určitě při řízení udělal pár špatných úsudků na které je lepší zapomenout a vzít si z nich jen ponaučení. :kol-27:

 

 

K**va po přečtení svého příspěvku jsem poznal slova stařešin, kteří nám takto mluvili do duše. HELPPPPPPPPP  :kol-26:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh s tím stařešinou... Dal bych povinně řidičům nad 50 let každý rok dělat psychotesty. V neděli nějaký děda objížděl kruháč opačným směrem (u Avionu v Brně - bacha na to, minulý týden se tam stala nehoda ze stejného důvodu), před 2 týdny nějaký padesátník na mě troubil, když jsem couval z místa a on jel v protisměru v jednosměrce. Kua to jsem se tak naštval, že mi začlo tikat levé oko. Když jsem mu potom vysvětlil co znamená značka jednosměrka, tak začal nadávat, jaké ucho ho ponaučuje. 

 

Fajn, člověk má právo na chyby, ale ne aby ohrožovaly ostatní účastníky provozu! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voice... vubec me neznas a nevidels me nikdy ridit tak nechapu jak muzes posuzovat moje rizeni to jen tak na okraj. Ta slecna vypadala tak na 21 let tak predpokladam, ze mam o malinko vetsi skusenosti, ale v jejim veku bych si urcite takove auto nekoupil. A kdo si mysli, ze po absolvovani autoskoly a jednoho ci dvou let je vyjezdenej a koupi si takovou karu konci v nemocnici...

 

 

EDIT:

Wojnare ty by sis koupil RS za 1,5 micudy a pak ho pujcil drahe polovice ktera vylezla z autoskoly hmm.... tak to ja teda ne radeji bych koupil neco co muze omlatit a az bude mit nejeto par desitek tisic tak pak mozna... Jen jsem tim chtel rict , ze takovejdlech pipin je plna praha co si od staryho pujcej, nebo dostanou nadupanou karu za x milionu a pak s tim neumej ani zaparkovat...          

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě neznám, a tvoje řidičské umění posoudit nemohu, stejně tak jak ty nemůžeš posoudit její, proto jsem to napsal. A to na kolik vypadala a kolik měla roků a zkušeností jenom odhaduješ.....  

 

A za kolik a jak výkonný auto si člověk může pro začátek koupit je jen otázka peněz dotyčného. Třeba naše sousedka má mazdu 3 mps a dostala ji od manžela hned po autoškole, já na tom nevidím nic špatného. Třeba pro něho to bylo asi tolik jako bych já koupil manželce orezlou felicii.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to asi nemá cenu řešit. Protože si asi nikdy v tak výkony autě nejel (tím nemyslím půjčení od kamaráda na pul hodiny, ale najet s nim třeba 40tis) Kolega s RS klubu přesedlal z o1 RS na audi rs4 a to ho znám a je dost zkušený ridic. Po měsíci užívaní auta napsal doslova,ze jako řidič je "sracka" a ze ma před autem velkej respekt. Jen to porovnával jako příklad když vylezes z autoškoly kde jezdi s autem okolo sto koni a pak usednes do rakety jako je Focus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já neříkám, že to není funkční a že se na tom nedá jezdit. Já osobně jezdím na Fabii na 14" kolech a taky to není žádný zázrak :D ale na O2 nevypadají ty 15" tak malé, jako u Rapida 14" nebo 15" na O3. Ono i 16" kola jsou u Rapida k velikosti auta malé. No to je jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...