Přejít na obsah

airbag spolujezdce- jak ho vypnout?


dekom

Doporučené příspěvky

vypínač vypíná airbag spolujezdce

jestli jednotka vypne boční nevím

pásy jsou s mechanickou rozbuškou

hlavovy airbagy myslím OI nemá

Díky. Ty hlavové mě zajímali z toho důvodu, že je budu taky asi deaktivovat sestře v Alhambře. Ale hlavové asi nevadí, jelikož je má i na zadních sedadlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

můžete mi sem dát prosím čísla té ŘJ deaktivace airbagu (v uatě mám 4xairbag) + tlačítko + světýlko... prcek na cestě a asi by bylo vhod to dodělat, děkuji....jinak ETKU už mám na cestě u Švagra, pak nebudu otravovat :-) děkuji moc...

Editováno: , autor: Fire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypínač vypíná airbag spolujezdce

jestli jednotka vypne boční nevím

pásy jsou s mechanickou rozbuškou

hlavovy airbagy myslím OI nemá

vypíná to pouze airbag spolujezdce boční ti Dítě neohrožuje a napínače pásů O1 rozhodně má a ty taky nevadí protože jsou za sedačkou nedrží dítě samotný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám OI rok 2002 a druhého synka. Chtěl jsem taky deaktivovat airbag na místě spolujezdce, kvůli dětské autosedačce. Vypínač ve schránce bohužel nemám a odpojování airbagu od konektoru není příliš košer, protože pak svítí stále kontrolka na přístrojovce a pokud si toho všimnou policajti, nebo na technický, tak údajně může být problém.

Byl jsem se zeptat ve Škoda servisu a řekli mi, že záleží na tom, jak by se to dělalo, že se musí doplnit nějaký odpor (zřejmě se tím ŘJ ošálí, aby netušila, že je airbag odpojen)

Prý si v tomto případě účtují cca 1000,- Kč.

Nejsem blázen, abych dával na půl roku 1000,- za odpojení airbagu a po půl roce zase 1000,- za opětovné zapojení.

Vyřešil jsem to tak, že oba dva kuky vozím vzadu. Zatím s tím nemám problém. Jezdíme i po dálnici a zatím jsem kvůli dudlíku zastavovat nemusel. A když bych musel, tak benzinek je po cestě tolik, že se vždy dá bezpečně zastavit a dudlík vylovit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám OI rok 2002 a druhého synka. Chtěl jsem taky deaktivovat airbag na místě spolujezdce, kvůli dětské autosedačce. Vypínač ve schránce bohužel nemám a odpojování airbagu od konektoru není příliš košer, protože pak svítí stále kontrolka na přístrojovce a pokud si toho všimnou policajti, nebo na technický, tak údajně může být problém.

Byl jsem se zeptat ve Škoda servisu a řekli mi, že záleží na tom, jak by se to dělalo, že se musí doplnit nějaký odpor (zřejmě se tím ŘJ ošálí, aby netušila, že je airbag odpojen)

Prý si v tomto případě účtují cca 1000,- Kč.

Nejsem blázen, abych dával na půl roku 1000,- za odpojení airbagu a po půl roce zase 1000,- za opětovné zapojení.

Vyřešil jsem to tak, že oba dva kuky vozím vzadu. Zatím s tím nemám problém. Jezdíme i po dálnici a zatím jsem kvůli dudlíku zastavovat nemusel. A když bych musel, tak benzinek je po cestě tolik, že se vždy dá bezpečně zastavit a dudlík vylovit :palec2:

taky řešení .... ale chci tlačítko zřejmě...akorát furt nevím ty čísla :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus napsat tomu cosbymu, rolbaroj nebo vašoj

já mám vypínání taky dodělaný, dělal mi to rolbař, díly od cosbyho, lampička není třeba, dal jsem místo toho diodu a je to

a myslím, že to vypíná i boční airbag, páč jsem to měl vypnutý a vyndal jsem sedadlo a kontrolka na to reagovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...