Přejít na obsah

světýlko ve zpětným zrcátku


Dom

Doporučené příspěvky

zdravim všechny štastný majitela superbů min týde jsem si koupil superba 2,8 v eleganci je to sice rok 2002 ale asi bych řekl že byl na zakázku protože má el sklopitelný zrcátka, ty světýlka na osvětlení okolo auta ostřikovače světel. To měly snad až později myslím. A chci poradit jak vyměnit to světýlko v tom zpětným zrcátku v pravo mi totiž nesvítí. Jde koupin jen to světýlko nebo to zas bude nějakej celej díl za nějakou raketu??? A dá se to rozdělat to zrcátko nějak šetrně??? Koukal sem na to světýlko a je nějaký vyhnilý vevnitř... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim všechny štastný majitela superbů min týde jsem si koupil superba 2,8 v eleganci je to sice rok 2002 ale asi bych řekl že byl na zakázku protože má el sklopitelný zrcátka, ty světýlka na osvětlení okolo auta ostřikovače světel. To měly snad až později myslím. A chci poradit jak vyměnit to světýlko v tom zpětným zrcátku v pravo mi totiž nesvítí. Jde koupin jen to světýlko nebo to zas bude nějakej celej díl za nějakou raketu??? A dá se to rozdělat to zrcátko nějak šetrně??? Koukal sem na to světýlko a je nějaký vyhnilý vevnitř... :feve:

Neřekl bych, že byl na zakázku, tohle měla Elegance 2002 standardně. Ostřikovače světel mít musí, pokud má xenony. A pokud má ostřikovače a nemá xenony, viděl bych to hodně podezřele. Ohledně světýlka nevím (ťuky ťuk), ale už se to tady určitě probíralo. Problém je často ve shnilých nebo ukroucených kontaktech/drátech (od sklápění zrcátka). A nepletu-li se, prodává se jako náhradní díl jen celé zrcátko. Vrakáč je samozřejmě něco jiného....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim všechny štastný majitela superbů min týde jsem si koupil superba 2,8 v eleganci je to sice rok 2002 ale asi bych řekl že byl na zakázku protože má el sklopitelný zrcátka, ty světýlka na osvětlení okolo auta ostřikovače světel. To měly snad až později myslím. A chci poradit jak vyměnit to světýlko v tom zpětným zrcátku v pravo mi totiž nesvítí. Jde koupin jen to světýlko nebo to zas bude nějakej celej díl za nějakou raketu??? A dá se to rozdělat to zrcátko nějak šetrně??? Koukal sem na to světýlko a je nějaký vyhnilý vevnitř... :feve:

nieje treba menit cele zrcatko,ale aj tak je to dost drahe......

post-13562-1214905185_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim všechny štastný majitela superbů min týde jsem si koupil superba 2,8 v eleganci je to sice rok 2002 ale asi bych řekl že byl na zakázku protože má el sklopitelný zrcátka, ty světýlka na osvětlení okolo auta ostřikovače světel. To měly snad až později myslím. A chci poradit jak vyměnit to světýlko v tom zpětným zrcátku v pravo mi totiž nesvítí. Jde koupin jen to světýlko nebo to zas bude nějakej celej díl za nějakou raketu??? A dá se to rozdělat to zrcátko nějak šetrně??? Koukal sem na to světýlko a je nějaký vyhnilý vevnitř... :feve:

Predevcirem jsem resil stejny problem, zespoda zrcatka jsou dva krizove srouby a po odsroubovani jednoduse plast vytahni, pozor na kabely! Problem byl ve starem dratu, ktery se pretrhl. nastaveno, spojeno a vse funguje ok :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
mrknu na to ale co sem na to koukal tak sou nějaký zkorodovaný ty diody v tom zrcátku... asi budou muset bejt nový...

Dneska jsem to delal, nesvil\tila mi jedna strana a byla videt oxidace a koroze kolem diod. Takze jsem sundal ten cernej dekl dole (2 sroubky) pak smerem nahoru vytahnout cely kryt zrcatka - jde to ztuha, pomuze mozna lehce zapacit v mistech kde je viditelna kovova spona a zaroven je treba hlidat aby se to neseklo na zrcatku. No a vymenit ten kus se svetlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No tak ja jsem dnes opet opraval nesviceni doprovodnych svetylek v zrcatku, na strane u ridice to bylo v pohode, vyoxidovnej a prerusenej kabel, opraveno behem par minut, ale u spolujezdce mi uz rikal jeden sroub ze to nebude lehke, za prve jsem ho ani nepovolil, takze bude muset bejt odvrtani ci rozlamani plastu kde je to svetylko, protoze stejne oxidace zasahla prave primo ty diody cele to je vyrezle a rozapdnute.

Takze schanim cely ten spodni plastik s tim svetylkem na pravou stranu, kdyby nekdo mel z nejake rany, budu vdecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...