Přejít na obsah

Spinac svetiel O I


Ray

Doporučené příspěvky

Máte někdo problém s tímto spínačem? Samotný spínač nevypadá že by byl problémový, ale když nemůžete vypnout jednu stranu parkovaček při odchodu, to už je problém... Co stím?

Zkoušel jsem hledat na tomto foru nějaké info ale nenašel...

Poraďte. Nechci pořád odpojovat spínač světel při odchodu od auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo problém s tímto spínačem? Samotný spínač nevypadá že by byl problémový, ale když nemůžete vypnout jednu stranu parkovaček při odchodu, to už je problém... Co stím?

Zkoušel jsem hledat na tomto foru nějaké info ale nenašel...

Poraďte. Nechci pořád odpojovat spínač světel při odchodu od auta...

Dost mozna to taky bude packa blinkru, ta ovlada, jesti ma svitit jedna strana parkovacek nebo ne. Co se stane kdyz pri vytazenym klicku das levy nebo pravy blinkr...jak na to reagujou parkovacky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadná páčka směrovek. Jak se píše funguje to tak, že zapneš směrovku do leva a vytáhneš klíč, pak svítí obrysovka.

Směrovky jsou v naprostém pořádku, fungují tak jak mají. Tady jde o to že jsem zkusil jinej přepínač světel a parkovačky zhasli. Takže předpokládám že to musí být v přepínači světel, potřeboval bych člověka který to měl rozebrané a ví který kontakt je v jaké poloze sepnutý nebo nesepnutý. Popř schéma... a vedení lektriky v každé poloze... Přepínač je se štelováním jasu osvětlení palubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadná páčka směrovek. Jak se píše funguje to tak, že zapneš směrovku do leva a vytáhneš klíč, pak svítí obrysovka.

Směrovky jsou v naprostém pořádku, fungují tak jak mají. Tady jde o to že jsem zkusil jinej přepínač světel a parkovačky zhasli. Takže předpokládám že to musí být v přepínači světel, potřeboval bych člověka který to měl rozebrané a ví který kontakt je v jaké poloze sepnutý nebo nesepnutý. Popř schéma... a vedení lektriky v každé poloze... Přepínač je se štelováním jasu osvětlení palubky.

Nejde o směrovky, při vytaženém klíčku když dáš páčkou blinkru "jak blinkr", musí svítit parkovačky na příslušné straně. To ti funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo problém s tímto spínačem? Samotný spínač nevypadá že by byl problémový, ale když nemůžete vypnout jednu stranu parkovaček při odchodu, to už je problém... Co stím?

Zkoušel jsem hledat na tomto foru nějaké info ale nenašel...

Poraďte. Nechci pořád odpojovat spínač světel při odchodu od auta...

Dost mozna to taky bude packa blinkru, ta ovlada, jesti ma svitit jedna strana parkovacek nebo ne. Co se stane kdyz pri vytazenym klicku das levy nebo pravy blinkr...jak na to reagujou parkovacky?

Chová se to stejně, prostě dám doleva svítí levá, bohužel pravá svítí furt, když dám doprava svítí jen pravá, když to dám na střed. tak pořád svítí pravá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadná páčka směrovek. Jak se píše funguje to tak, že zapneš směrovku do leva a vytáhneš klíč, pak svítí obrysovka.

Směrovky jsou v naprostém pořádku, fungují tak jak mají. Tady jde o to že jsem zkusil jinej přepínač světel a parkovačky zhasli. Takže předpokládám že to musí být v přepínači světel, potřeboval bych člověka který to měl rozebrané a ví který kontakt je v jaké poloze sepnutý nebo nesepnutý. Popř schéma... a vedení lektriky v každé poloze... Přepínač je se štelováním jasu osvětlení palubky.

Nejde o směrovky, při vytaženém klíčku když dáš páčkou blinkru "jak blinkr", musí svítit parkovačky na příslušné straně. To ti funguje?

ano funguje, akorát svítí pořád pravá strana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...