Přejít na obsah

Plynové vzpěry kufru


ace ventura

Doporučené příspěvky

ty pružiny nové ve volkswagenu cca 750 kč a zbytek mi vyrobil kamarád zadarmo. A namontoval jsem si to sám :kol-47:

Tady koukni mám to tam i s montáží :kol-31:http://forum.skodaho...a6/page__st__25

A Michale ty se koukni sem na ty koty.... já to měl odtud : http://www.passatplu...usine/index.htm

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ču, přesně jak píše kolega stankra6, nevím, co tam chybí za kóty, jsem truhlář a podle toho nákresu z passatu a fotek od kolegů z fóra, jsem to dal dohromady i já. A kdyby mě viděli strojaři, jak jsem to dělal :kol-33: doma na koleni :kol-44: . Vůbec se toho(Michal 878) neboj, výsledek je bomba :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Je to staré ale s videem. Pružiny jsou ke koupi na hennlich.cz, sekce tlačné pružiny ( možno i z nerezu).  Stačí jen pohledat ! Trubka je metrická. Na obou koncích jsou podložku. Malá a velká.  

Editováno: , autor: Petr.gr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj lidi, tohle už dlouho sháním, myslel jsem že je to děláno něják přes elektriku, ale že by stačila pružina je BRUTÁL !! Jaký systém je tedy asi nejlepší a tedy i vcelku nejjednodušší ?? Kdyby mi někdo mohl posléze poslat odkaz kde to sehnat, či si nechat udělat byl bych velmi vděčný :-) Děkuji

A nebo ještě lepší tohle :

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...