Přejít na obsah

Autovrakoviště Škoda


Miloš

Doporučené příspěvky

Já jsem od nich něco kdysi kupoval přes net a v pohodě. Nikdy jsem se tam ale nemohl dovolat.

Teď mi neodpovídají na maily a když jsem zavolal (asi na 10 pokusů), tak mi řekli ať pošlu SMS.

Poslal jsem jich už několik a bez odpovědi. :kuk:

Škoda, že nemám absolutně čas se tam stavit a navíc to mám 130km ....

Nevíte o podobném vrakovišti, kde by měli podobně levné díly na OII?

Obvolal jsem jich už spousty, ale když řeknu Octavia II, tak mi většinou rovnou řeknou, že nemají nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem taky volal do Vršovic a je to doopravdy peklo. Ještě než jsem si přečetl tohle forum po telefonátu jsem si říkal, že od tam objedná na dobírku jen dobrodruh. Scháním komfortku na OII. Nějakej mladej asi po čtvrtým pokusu vzal telefon. Ptám se jestli mají komfortky na OII na to on řekl že jich pár půjčoval známýmu na vyzkoušení ať mu dám deset minut a z ničeho nic začal koktat že má BF. Říkám BF ? BT ne ? odpověď jojo BT a ptám se 4tuerer odpověď ne. Říkám a co AK zas tam cosi blekotal. Pak z něj vypadlo že jo že AK 4tuerer. Ale znělo to hooodně nepřesvědčivě. Tak se ptám máte 1K0 959 433 AK 4tuerer odpověď prosím vás pane máme. A cena je jaká ? 1500,- Tak jsem se s ním rozloučil. Koupit něco co někdo někde kdoví proč zkoušel máto možná označení co potřebuji a ještě třikrát držší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Tak dneska jsem byl na uz vyhlasenem vrakovisti ve Vrsovicich. Moc dobre na me nepusobilo, kdyz jsi tam panove opekali burty nad ohnem v sudu a cestina nekterych byla vtipna. Kazdopadne sehnal jsem, to co jsem chtel za slusnou cenu a ma to byt original. Tak uvidime, az to zitra nahodim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...