Přejít na obsah

Příjem rádia


Invius

Doporučené příspěvky

Zdar borci,

koupil jsem si autorádio pioneer a trochu se mi zdá, že příjem radiových vln je horší, než u předchozího panasonicu. Mýlím se snad, když řeknu, že příjem závisí na anténě, nikoliv na rádiu ? A taky se mi zdálo, že vše bylo připojeno tak, jak má- tedy alespoň si to myslím. NEVÍTE, ČÍM BY TO MOHLO BÝT? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já jsem se po dvou letech, co jsem koupil Octávku tady na fóru dočetl o nějakém "Anténním adaptéru alias fantomovém napájení". Celé dva roky mě štvalo, že původní origo rádio hrálo výborně a moje rádio nenaladí skoro nic. Tak jsem teď koupil a zapojil ten adaptér a ejhle, je po problému. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som mal tento problém, že som chytil iba 1 - 2 stanice na radiu. Dočítal som sa o tom "fantomovem napájaní" teda separátor napájania zosilovača antény. Ked som to tam nahodil, tak mam staníc plnu prdel a super príjem lol

Kúpil som ho z www.tme.cz

ZRS-SA-2 Anténní oddělovač ISO úhlový, VW,Audi,Seat,Škoda

Ceny netto [CZK]: 57.71

post-9889-1217795655_thumb.jpg

hraje to teraz super :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rolbař: přesně tak jak říkáš, mám octu z roku 98 a ten káblík do antény tam mám, ale dal jsem tam ten fantom, protože mi nepasovala ta origo koncovka, co se strká do rádia (mám rádio Pioneer deh-2920mp) a funguje to stejně, jako kdybych to napájel tím káblíkem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jen doplním, že MR97 a 98 nepotřebují napáješ, mají extra napájecí drát až do antény ;)

Já mám r.v. 98, ale teď si vůbec nevybavím, jestli tam mám nějaký kábel navíc...jestli ho najdu, kam se to zapojí? Já tomu elektro nerozumím ani za mák...a pokud bych musel kupovat toho fantoma, tak ten se zapojí jak a kam? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu mas zapojenie toho konektora a fantom zapojis tam ako je nakreslena ta antena, teda na pin č. 5. Zapojis tam ten kablik ktory trci z fantomu. Ak mas od antena tahany koaxialny + kablik tak na ten pin 5 zapojis ten kablik co ide s koaxom

http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody/zapojeniradia.htm

;)

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...