Přejít na obsah

Otacky v 5 prevod stupni


Host Reso

Doporučené příspěvky

Chlapci teraz tu bude pisat ze co som zas za drist vymyslel ale prosim nerieste to .. cim skor mi poradite tym skor to mozete vymazat :D tak otazka Kolko mate otacok na 5 prevodovom stupni v 100KM/h mate tolko? ide o motor 1,4 50 KW dakujem PS: este raz dakujem za trpezlivost:)

post-6141-1217162858_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dozvedel som sa ze vraj 1,4 44 kw a 50 kw maju rovnake otacky v 100Km/h aaj v 120 proste vsade co je na tym pravda??? ze je rozdiel len v sacom potrubi a v softe RJ a v vacke... je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dozvedel som sa ze vraj 1,4 44 kw a 50 kw maju rovnake otacky v 100Km/h aaj v 120 proste vsade co je na tym pravda??? ze je rozdiel len v sacom potrubi a v softe RJ a v vacke... je to pravda?

citace z DUP číslo 32:

"Mechanická část motoru je shodná s motorem. 1,4 l/44 kW.....Změny jsou jen v softwaru řídicí jednotky motoru."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci teraz tu bude pisat ze co som zas za drist vymyslel ale prosim nerieste to .. cim skor mi poradite tym skor to mozete vymazat :D tak otazka Kolko mate otacok na 5 prevodovom stupni v 100KM/h mate tolko? ide o motor 1,4 50 KW dakujem PS: este raz dakujem za trpezlivost:)

1,4MPi 50Kw-100Km/h-pětka- otáčky 2750/min. nedávno jsem se v ní vezl jako spolujezdec a samotného mě to zajímalo.Ty převody odpovídají nachlup přesně převodům u mojí Octavie(100Km/h-pětka-2750ot.) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rešo ja sa ti ospravedlnujem lebo ten obrázok sa mi nevydaril a ja som si to všimol až ked som ho dal do PC.

Ale pri rýchlosti 100km/h tam boli otáčky 2750ot/min. Ked si pozrieš ten uhol ručičky aj ked ju nieje vydieť celkom je ten istý ako na predchádzajúcom obrázku od Jendam.Gumy mám tiež 165/70 R14 ale hlin.diskoch, rýchlosť 5 a benzín 95 oct. od Avanti ale to je dcérska spol. OMV takže to bude asi to isté.

Sory za ten spackaný obr. :doh

post-1954-1217513626_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...