Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

No ale zase mas nalepeny drzak v aute a sem tam se stane ze ti to upadne a pak to lovis za jizdy nekde pod sedackama...je to proste o tom komfortu a kdyz si ten komfort proste nekdo zaplati, tak proc ho ty ku..y vyuzeny nenechaj na pokoji...proc se mam omezovat ja pred nejakejma grazlama, nehledejme chybu v tom, ze mi sdi chcem vysperkovat auta, ale v tom proc nekdo neni schopen proti temhle hajzlum zakrocit .... fuj to jsem se ale rozjel a rozcertil lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč? mám TT GO920, ta navi je o moc lepší než třeba ta co má táta v audi za brutální prachy a nasazení sundání je záležitostí pár sekund

A používáš ji každý den?

Jestli ti to tak vyhovuje. Já ti to brát nebudu.

Navi v Audi jsem viděl a opravdu za moc nestojí. (spíš stojí za prd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zase mas nalepeny drzak v aute a sem tam se stane ze ti to upadne a pak to lovis za jizdy nekde pod sedackama...je to proste o tom komfortu a kdyz si ten komfort proste nekdo zaplati, tak proc ho ty ku..y vyuzeny nenechaj na pokoji...proc se mam omezovat ja pred nejakejma grazlama, nehledejme chybu v tom, ze mi sdi chcem vysperkovat auta, ale v tom proc nekdo neni schopen proti temhle hajzlum zakrocit .... fuj to jsem se ale rozjel a rozcertil lol lol

Jo tak to si taky přesně myslím, proč se omezovat kvůli nějakých holomků co to pořád kradou.

Řešením není koupit přenosnou, řešením je zatočit s těmi živly.

Nasnadě je otázka, jak? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám fotografickou paměť a navi mám v hlavě :) ,jen potřebuju vždy bezvadnou mapu abych si zapamatoval cestu. Zatím co jsem slyšel tak s navi se najede vic kiláků, snad je dobrá jen s aktualizací kolon. Na kolony zatím používám radio. Když jezdím po Německu tak podle paměti a konkrétní ulici a číslo domu si najdu na síti a vytisknu si jí na A4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám za ty léta za volatem objetou skoro celou evropu a na navigaci nedám dopustit....Třeba v Praze to používám opravdu vyjímečně,to jen max.v dlouhých ulicích když nevim kde je přímo nějaké číslo,tak si to zadám abych to nemusel hledat,ale to je tak vše,navíc jezdim dosti skratkama abych se vyhnul zácpám,takže tam je jen navi zmatená a pořád mě vrací zpět apod.......V Německu jsem každý týden min.jednou,takže ho znám už poměrně dost dobře,takže na hlavních tazích apod.si jezdim po paměti,ale na města mimo ČR neni nad navigaci.....Kde je ta doba(1995-1996) kdy jsem jel pro klienty do Düsseldorfu a na každym rohu jsem jak debil otravoval lidi aby mě někdo z nich navedl tam kam potřebuju a skoro každej z nich mě posílal někam jinam...To jsem vždy vyrážel z Prahy o tak min.1,5.hod.dřív abych si dal rezervu kdybych to nemohl najít...Ted to jednoduše zadám do navi a hotovo,natáhne mě to bez komplikací přesně na číslo baráku kam potřebuju...Podle mě navigace nemá chybu.....

Můj táta je tzv."stará škola"(celej život dělal řidiče s povolání) a když jsem měl první navigaci vůbec v Passatu,tak se mi smál a utahoval si ze mě když jsem jel např.od nich s tim abych si nezapomenul zapnout navigaci,abych nazabloudil po cestě domu apod.srandičky a dnes?dnes jí má sám....Před lety mu brácha s firmy dal vyslouženýho starýho TomToma a od té doby si s tim hraje jak malej Jarda....Ted k vánocům jsem mu pořídil novýho TomToma 930T a ten je s toho totál.na kaši....Pořád mluví kam jel,kudy ho to táhlo,jak mu pomohlo nebo nepomohlo TMC-RDS a pořád dokola opakuje jak vůbec něco takovýho mohl někdo vymyslet,že to je fakt super věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zase mas nalepeny drzak v aute a sem tam se stane ze ti to upadne a pak to lovis za jizdy nekde pod sedackama...

v dnešní existujou pevný sady přišroubovaný k palubce, elektrika dotažená pod palubkou, takže mi opravdu nic nepadá a nikde nic nelovim.

joska: ano, vyhovuje a hlavně mi vyhovuje porovnání pořizovací ceny navi, která stojí za houby s tímhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně mi vyhovuje porovnání pořizovací ceny navi, která stojí za houby s tímhle

Mne taky vyhovuje porovnani ceny Columbuse (0Kc + mapy), ktery je dost dobry, s prenosnou navi (vic nez cena map) ;)lol

IMHO se domnivam, ze uz je jedno, jestli ma clovek pevnou navi nebo presnosnou s prisroubovanym drzakem. Co jsem slysel z vice zdroju, tak zlodejum jako lakadlo staci i nalepeny drzak na skle (nebo i jen otisky od drzaku) a radi se podivaji, jestli nekdo neschoval prenosnou navi jen do prihradky...

Svoje vyhody a nevyhody maji oba typy navigaci, zalezi pak na kazdem co preferuje. Ja integraci s maxikem a radiem, vetsi displej, nenaruseny vyhled z vozu. Luke (nebo kdokoli jiny) treba moznost pouzivat navi i mimo auto, handsfree, mp3 prehravac integrovany v prenosne navi. Nema smysl se hadat o tom, ktery typ je lepsi, proste nekomu vyhovuje to, nekomu ono. Od toho je takovy vyber :)

Editováno: , autor: P.T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj P.T. mas tak trochu pravdu.

Ale k tem natvrdo pridelanym drzakum ... rozhodne bych si nechtel vrtat do palubovky, pak prijde nova Navi s jinym drzakem a s jinym tipem uchopeni a vrtas znova a jsou videt diry v palubovce a nehlede na to kdyz to auto pak prodavas tak si beres navi sebou a zase ho prodavas s dirama v palubce...tohle je tak trochu o nicem to navrtavani. To pak zlatej drzak na sklo, ktery sice jednou za cas z nejakeho duvodu upadne, nez mit navrtanou palubku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvního TT jsem měl navrtanýho v kastlíku na palubce, nový dvířka maximálně za 500Kč, zbavili mě ho čorkaři, úchyt na GO920 už se nevrtá, má takovej speciální nacvakávací držák, kterej kupodivu fakt drží, takže poškození palubky se nekoná. btw kdyby mi ji ty kurvy tenkrát nečorli, ani by mě nenapadlo měnit a až budu auto prodávat, bude navi už stará, takže nemám jedinej důvod si ji brát s sebou, ale dám jí jako bonus k autu

PT: ona se do OII FL dává navi Columbus už v základu?

já měl na výběr, bud místo streama koupit pevnou navi do auta za poměrně dost peněz nebo koupit tuhle krabičku za poměrně good cenu v porovnání s audi navigací za 70tis Kč umí tomtom mnohem víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj P.T. mas tak trochu pravdu.

Ale k tem natvrdo pridelanym drzakum ... rozhodne bych si nechtel vrtat do palubovky, pak prijde nova Navi s jinym drzakem a s jinym tipem uchopeni a vrtas znova a jsou videt diry v palubovce a nehlede na to kdyz to auto pak prodavas tak si beres navi sebou a zase ho prodavas s dirama v palubce...tohle je tak trochu o nicem to navrtavani. To pak zlatej drzak na sklo, ktery sice jednou za cas z nejakeho duvodu upadne, nez mit navrtanou palubku.

No, pokud ted pominu skodovky, tak treba Seat Ibiza ma jako volitelne prislusenstvi "Pripravu pro navigaci" - coz by mel byt nejaky "standardni" drzak ci co.. Ale kdo vi kolik navi je s timto kompatibilnich, zas tak hluboce jsem to nezkoumal.

PT: ona se do OII FL dává navi Columbus už v základu?

V moji verzi (L&K) je v zakladu Bolero, ale Columbus je za priplatek 0Kc, platis jen mapy. Proto to pro mne byla celkem jasna volba. Jedine co mne trochu stve, ze jsem jeste dostal V3 mapy a V4 se objevily asi 3 dny po tom, co jsem auto prevzal. Ale to je trochu OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnešní existujou pevný sady přišroubovaný k palubce, elektrika dotažená pod palubkou, takže mi opravdu nic nepadá a nikde nic nelovim.

joska: ano, vyhovuje a hlavně mi vyhovuje porovnání pořizovací ceny navi, která stojí za houby s tímhle

Jestli se nepletu, tak ji nepoužíváš každý den, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste dostal V3 mapy a V4 se objevily asi 3 dny po tom, co jsem auto prevzal. Ale to je trochu OT.

bych no normalne zkusil jestli ti je neda nebo aspon nepujci to update CD, nam se tohle stalo sice u jine znacky ale proslo to OK. Celkem me prekvapilo ze vyrobce u te jine znacky uvadi z navigace ma HDD ale ma ho asi jen na MP3 pac ma spesl DVD drive na navigaci a kdyz vyndas DVD tak navi nepremava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mapy asi nebudu resit - tezko by mi to vymenili a pujcit nepotrebuju ;) Vyresim sam ;) I kdyz, mozna se na to zeptam, asi pojedu pro auti :D

Docela zvlastni, ze tam mate HDD ale ne na nav data.. Podle mne musi byt cteni z HDD rychlejsi nez z DVD. Ale kdo vi co tim vyrobce zamyslel..

Nicmene to uz jsme drobatko :kol-74:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak ji nepoužíváš každý den, že?

zkus mě trochu postrčit, nějak nechápu kam těmahle dotazama o každodenním používání míříš, protože nevidím rozdíl mezi použitím 4x denně a 2x ročně.

Olaf, PT: mno, psal jsem o základní výbavě, ne o prémiový výbavě LaK, ale to je vcelku jedno, já prostě tvrdím, že přenosná navi mi dá stejnej, mnohdy větší užitek než těžce zaplacená pevně zabudovaná a neláká tolik mamrdy.

PT- jinak ta příprava to bude to samý, jako ve spoustě aut je příprava na pevnou HF a pasuje do ni jenom 6230i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus mě trochu postrčit, nějak nechápu kam těmahle dotazama o každodenním používání míříš, protože nevidím rozdíl mezi použitím 4x denně a 2x ročně.

nepoj, postrkovat tě nebudu a přesvědčovat o něčem už vůbec ne

je vidět, že máš trochu jiný pohled na komfort obsluhy a vůbec

každý člověk to vidí trochu jinak

moje navi se používá každý všední den a nedovedu si vůbec představit, že bych se trápil s nějakou další krabičkou - stačí už ten mobil

asi si ho nechám implantovat do hlavy - přípravu mám lol

BTW používal jsi někdy na navigování Columbus?

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je prave o tom ty napevno zabudovane at uz navi ci radia ti maji zlepsit komfort...nemeli by se dat tak lehce vyndat...proto si kupuju origo radio, navi, atd. Proste abych kazdy vecer netahl tasku se zarizenim do baraku a rano zase z baraku a neztravil minuty zpetnym zandavanim do auta...proste jen rano prijdu strcim klicek do zapalovani a vsechno jede...je to o tom komfortu. A pokud nechavas navi v kastlu tak tu ti vyberou jeste rychleji nez tu zabudovanou v palubce a je to uplne jedno, ba naopak pak se to pojistovne tezce dokazuje zes tam mel navi bratru za 10t, takhle kdyz ji mas zabudovanou tak mas aspon jistotu ze ti neco za to daji. Ale jak se rika 100lidi 100chuti ze ;):kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...