Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

To byli prostě nějaký hovada...nic víc bych v tom nehledal...

To v Praze na Žižkově kde jsem vyrůstal je tohle běžná věc..dnes už sice v menší míře,ale stále.....jednu dobu tam jen tak někdo ukopával zrcátka,pak zas jen tak vysklíval zad.okna cihlou,to bylo třeba za noc v našem bloku ráno 10ks aut z vytřískl.zad.sklem.....Hovada....chytit,seřezat,přerazit ruce...

Tak v polovině 90let.kdy byl opravdu Žižkov v tomhle směru hrozná džungle jsem tam měl známýho souseda(policajta)a ten tenkrát vyprávěl jak už je to tam všechny začalo srát když se jim při propouštění nějakýho takovýho zmetka ten dotyčnej hajzlik smál do ksichtu....řikal že to bylo úplně zbytečný to tahat do vazby,vyslíchat apod. ....tak pak začly dělat to že když nějaký takový hovado chytily,tak to odvezli na Malešický Vrch (dnes sice už zastavěná oblast+tenis.hala,ale dřív to byl pustej kopec kam nikdo ani nepáchnul..natož v noci)..tam ho vyhodil z auta a dostal tak nadržku že se kolikrát dotyčnej i doslova po.ral a poch.al......Tomu já fandim,já bych to neřešil jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v pátek by měla být hotová ta má vyloupená z předvánoc.....dnes mi volal ten můj známej z Jarova že už to maj na dílně z lakovny....akorát když mi volal tak si to bral kolega elektrikář na tu ustřihlou kabeláž ke Xenům,takže dnes už musí být prakticky hotovo,jen to sedadlo se kterym mě potěšil protože ho nakonec prý budou měnit celé komplet,takže snad zítra dorazí,namotujou a bude komplet hotovo....

Jsem zvědavej na tu sumu když teda měněj celou tu sedačku...to těch 110.000kč z původ.rozpočtu ve kterym měla být i rezerva stačit určo nebude....Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byli prostě nějaký hovada...nic víc bych v tom nehledal...

To v Praze na Žižkově kde jsem vyrůstal je tohle běžná věc..dnes už sice v menší míře,ale stále.....jednu dobu tam jen tak někdo ukopával zrcátka,pak zas jen tak vysklíval zad.okna cihlou,to bylo třeba za noc v našem bloku ráno 10ks aut z vytřískl.zad.sklem.....Hovada....chytit,seřezat,přerazit ruce...

Tak v polovině 90let.kdy byl opravdu Žižkov v tomhle směru hrozná džungle jsem tam měl známýho souseda(policajta)a ten tenkrát vyprávěl jak už je to tam všechny začalo srát když se jim při propouštění nějakýho takovýho zmetka ten dotyčnej hajzlik smál do ksichtu....řikal že to bylo úplně zbytečný to tahat do vazby,vyslíchat apod. ....tak pak začly dělat to že když nějaký takový hovado chytily,tak to odvezli na Malešický Vrch (dnes sice už zastavěná oblast+tenis.hala,ale dřív to byl pustej kopec kam nikdo ani nepáchnul..natož v noci)..tam ho vyhodil z auta a dostal tak nadržku že se kolikrát dotyčnej i doslova po.ral a poch.al......Tomu já fandim,já bych to neřešil jinak..

To ukopávání zrcátek je fakt hnusná zábava. U nás to je taky oblíbený sport hovad co jdou ráno z diskotéky.

Jeden kolega to měl ukopnuté 3x za jeden měsíc!! Na peugeotu.

Proti tomu se nejde nijak bránit a je to prakticky neopravitelné (u staršího auta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prostě hnus, když jsem měl ještě golfaIII tak mi před penelákem někdo 3x ukradl přední znak a 2x ulomil zadní stěrač. Chytnout ho, tak ho asi skopu do bezvědomí, nic jíného stejně nepomůže.

Před Vánocema se mi stala taková příhoda, šli jsme s manželkou a synem na předvánoční nákupy a na parkovišti stál nádherný supík I v plné výbavě. Tak jsem si ho se svým synem prohlížel. Najednou se podívám a v dálce u jiného obchodu stál nějaký boreček (max 30 roků) a strašně se na nás mračil. Řekl jsem si, aha to je majitel a moc se mu nelíbí že se kolem auta pohybuji. Tak jsem takticky odešel a vidím že manželka u pokladny platí. Tak jsem jí šel pomoci s nákupem. Trvalo to max. 5 min než jsme vyšli z toho obchodu a já jsem zůstal stát jak zamražený, okno u řidiče vybité a navigace dx v prd.li. No hnus auto plné střepů no hrozný pohled. Takže dnes už vím že ten borec který se na nás tak hrozivě koukal nebyl majitel, ale svi.ě zlodějská!!! Tohle se stalo zhruba okolo 15 hod na náměstí, kde se pohybovalo min. 100 lidí, takže z toho plyne že těm ku..ám není svaté vůbec nic.

Linčovat a potom useknout ruce pro výstrahu :kol-22:

Editováno: , autor: pavek.1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale kde už chceš parkovat, když není bezpečno ani doma v garáži. V listopadu ukradli v naši obci sousedovi novou OII přímo z garaže v baráku, jel ráno v 5 hod na služebku vleze do garáže a auto pryč.... :feve:

Popisoval mi to tak že stál v té garáži asi 10 min. a nechápal vůbec nic, no hrozný pocit..... Je jasné že to musel být typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to že pro zloděje garáž neni žádnej problém už vím ze zkušenosti taky moc dobře,ale "našteští"to moje jen vykradl.....ale brácha co bydlí na sídlišti v Praze-Letňanech mi taky už několikrát řikal že tam u nich ty podbárákový garáže někdo vykradl a dvakrát zmizelo i celý auto,poprvé řikal myslim že to byla Laguna a podruhý nějaká Toyota......

Brácha co se tam kdysi přestěhoval tu garáž pod barákem měl taky,ale když to tam viděl jak to tam zlodějíčkové vybíraj,tak jí pustil a parkuje ted OII v hromad.garážích 10min.chůzí od baráku,kde maj hlídače,kamer.systém,všechny vstupy na chip-karty apod. ......tam řikal že se nikdy nic nestratilo,ale jednou,to už je nějakej ten pátek,tam prý v noci přišly na toho hlídače dva rusáci(v domění že tam ten hlídač má klíče od těch zapark.aut)...když ale viděli že tam má kulový,tak hlídač dostal pěstí a hned zas začly zrdrhat pryč,ale ten hlídač okamžitě zavolal policajty který sídlej blok od těch garáží,tak ty je po pár minutách chytily.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic do ruky nedostal,jen někou kopii od pojištovny......řikal něco že mi ještě přijde poštou..

Jinak bylo děláno:

-Dveře řidiče+klika+vložka+boč.lišta zámku výměna+lakování

-Zad.dveře lakování+boční lišta

-Sedadlo řidiče komplet.výměna

-Dodání Audience+krytka kolem

-Výměna el.instalace ke xenům + dodání komplet.Xenonů +seřízení

-Dodání komplet.rezervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem si jen xena,ty světla choděj z fabriky prázdný,takže výbojka,ŘJ apod.se muselo fasovat extra(to už si na min.40.000kč),pak když jen vemeš že když bylo původně v plánu oprava toho sedadla,tak samotný alcantar.potah sedáku stojí přes 6000kč,ale pak zjistily že není jen porušenej potah,ale i vyhřív.dečka a molitan pod tím a ještě nějaká strunová vzpěra toho sedáku,tak to nakonec vyměnily celý(což min.20.000kč muselo být)......pak ta výměna dveří řidiče+lakování i ze zadními atd.atd.

Ono když jsem to počítal za ceny z vrakoviště,tak jsem byl na min.40.000kč(jen díly) a to na těch vrakárnách maj ty nový díly z pravidla za polovinu,tak ono když se na to podívaš takhle,tak ta suma je odpovídající......

Když jsem tam chvilku pak diskutoval s tim technikem,tak mu řikám že ty ceny jsou dnes stejně hrozný,dát za opravu vykradenýho auta přes 100.000kč je síla a na to mi řekl že to jsem v takovym průměru,že už se tam kolikrát vyšplhala cena opravy vykradený OII nad 200.000kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda to zírám na tu cenu. V roce 2000 mi vykradli na Žiškově OI a opravu jsem si dělal sám a i s rádiem mě to vyšlo na 11 T Kč. Od té doby to mám zajištěné mobilem a naštěstí se to neopakovalo. Sranda byla ta že jsem si ty zmetky našel a policaji to po čase zahráli do autu i když se ti zmetci přiznali. Useknou jim pracky a fertig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lubinob: Pojistku mám a docela slušnou.Mám nulovou spoluúčast ale zaplatím při jakékoliv škodě jen do částky dvou tisic (2000,-Kč) takže pohoda.Podle toho co píše Karlos tak zase na druhou stranu se nedivím pojištovnám,že chtěji za havarijní pojištění tak velky peníze.Ale pro Tvůj vnitřní klid je dobré mít auto komplexně pojištěné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka na auto je dnes prostě nutnost.....neřikám na nějakou starou šunku,ale na novější auta scela určitě..........Ted už věřim článku co jsem četl před pár lety když tam byla rozepsaná stavba OI po dílech za servisní ceny a vyšlo to na bez mála 1,5mil. ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar všichni, tak mi do rána vybrali SCOUTA :angry: poničili dveře, zámek,rozbili okno a vyrvali COLUMBUSE, k tomu poničili přístrojovku. Zatím odhad škody ze servisu necelých 110 000,- Palba jako kráva. COLUMBUS byl narvaný kontaktamy z telefonu.....lidi pokud by se někd mihl někdo kdo prodává navigaci tak bacha a dejte vědět......okolí OP,OV...Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že to moc nepomůže, ale COKOLIV PEVNĚ IMPLEMENTOVANÉHO DO AUTA, JE RIZIKO.

Prostě všechno mít vše snadno demontovatelné a nejlépe rádio i navigaci nanoc brát z vozu pryč.

Kde nic není, ani zloděj nebere.

Ad automobilky: je to nezajímá, naopak: více krádeží = více práce v servisech právě pro opravy a jejich byznys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych spis rekl, ze automobilka se snazi udelat krasnou palubku...coz jinyma radiama rozhodne neskutecne zkazis a v OII tuplovane, ja kdyz vidim to 1DINove radio(neoriginal) s tim podkastlikem tak se mi chce zvracet. Ja bych spis tem hajzlum co to kradou a zpetne prodavaji za hodne levno sekal ruce, pak bych mozna nemel strach nechavat auto nekde zaparkovane!

Kde ti to presne vybrakovali? Mas tam alarm?

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde to vybrakovali je úplně zlodějíčkům fuk. Já měl své RS zaparkované v Mar. Horách, hned jako první auto u chodníku s extrémně rušnou ulicí 28. října a pohoda, rozbité boční okno, plno sla ( naštěstí většina zůstala na zatmavovací folii, neštítí se ničeho. Tak jak tam nikdy nenechávám přenosné PDA, tak jsem ho nechal v loiketce a co ? Je v prd.... . Jinak nic ani nevlezli dovnitř.

Takže je prakticky fuk kde parkuješ, leda tak možná nějaký kamerový systém policie by je mohl nechat v klidu, jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...