Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Výše uvedené řádky mohu jen potvrdit. Stalo se mi to v Praze, v obchodním Centru Chodov, D1 směr Brno, kryté parkoviště v 1. patře, parkovací místo 543 (není monitorováno kamerovým systémem). Přestože si uzamčenost auta hlídám fyzickou kontrolou zatažením za kliku, tentokrát jsem to neudělal, měl jsem plnou hlavu toho, co mě ten den ještě čeká a hafo kilometrů před sebou. Za necelou hodinu jsem se vrátil k vykradenému autu. Sice je auto nepoškozené, ale to co jsem v něm nechal, zamrzelo. Byť to bylo v kufru pod roletou a za černými skly. Musím konstatovat, že mi blinkry při zamykání blikly, ale k uzamčení nedošlo. Mám VW Sharan 2004, takže s tímto typem bych do OC Chodov nejezdil, anebo parkovat na místech, která jsou stoprocentně pokrytá kamerovým dohledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomto případě se zrovna hodí jakýkoliv alarm. Vedlejším efektem je také zvukový efekt zamknutí. Já mám Cobru a nastavil jsem si úmyslně zvuk na nejvyšší hlasitost. Navíc kdybych zamykal a měl třeba nedovřené dveře tak to zahouká jinak. Fakt dobrá vychytávka, doporučuji. Vždyť ty alarmy dneska stojí pár kaček.  :kol-47:

Editováno: , autor: bigboban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Nechcem zakladat novu temu. V sobotu mi vykradli O2 FL v Prahe - Chodov. Skoda viac menej minimalna (drziak navigacie, nabijacka, smradlave tenisky..?!). Co ma zarazilo a ako to tu par krat odznelo, auto som nasiel zamknute bez jedineho poskodenia. Ako je to mozne a ako sa voci tomu branit? Pomoze zamykat auto mechanicky klucom a nie dialkacom? Mam origo skoda autoalarm, ktory je zjavne uplne zbytocny. Pomohol by dvojcestny alarm? Dakujem za Vase rady. 

Editováno: , autor: scypho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...