Přejít na obsah

Váha vzduchu 1.9 TDI 81kW


Lukáš85

Doporučené příspěvky

Zdravím , chtěl bych se zeptat , zřejmě mám problém s vahou vzduchu , neukazuje mi hodnoty přes 1000/1100 ale pouze max 750 , chci se zeptat jakou vahu koupit ?? jestli origo BOSCH anebo bude fungovat stejně i jakákoliv jiná ,levnější??? myslím že jsem viděl BOSCH váhu za 3600kč i za 2900kč , je někdo schopný mi říct jakou váhu vzd. koupit na motor 1,9Tdi 81kW , r.v. 2001 , AHF

díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mrkni sem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=28462

jinak ja sam mam zkusenost od nekolika lidi ze si koupili jakousi radoby original "šikmookou" váhu a pak jim auto kuckalo kourilo a podobne a nakonec si vzali odeme opravdovou a original fungl novou nerepasovanou BOSCH a tu šikmovokou hodili do kopřiv

Kdyztak pisni SZ a domluvime se.

Editováno: , autor: kemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mrkni sem:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=28462

jinak ja sam mam zkusenost od nekolika lidi ze si koupili jakousi radoby original "šikmookou" váhu a pak jim auto kuckalo kourilo a podobne a nakonec si vzali odeme opravdovou a original fungl novou nerepasovanou BOSCH a tu šikmovokou hodili do kopřiv

Kdyztak pisni SZ a domluvime se.

Omlouvám se, že do toho vstupuji, ale repasovanou nedoporučuješ nebo nevadí??? Zatím nemám problém, ale asi jednou to přijde a ptám se ze zvědavosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , chtěl bych se zeptat , zřejmě mám problém s vahou vzduchu , neukazuje mi hodnoty přes 1000/1100 ale pouze max 750 , chci se zeptat jakou vahu koupit ?? jestli origo BOSCH anebo bude fungovat stejně i jakákoliv jiná ,levnější??? myslím že jsem viděl BOSCH váhu za 3600kč i za 2900kč , je někdo schopný mi říct jakou váhu vzd. koupit na motor 1,9Tdi 81kW , r.v. 2001 , AHF nazdar mozem ti zohnat origos vahu VW za 1600 kč.

díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDRAVÍM OPĚT VŠECHNY , po týdnu jsem opět zpět , váhu vzduchu jsem koupil ,tady od kolegy , váha je určitě v pořádku , ale to auto mi ne a ne jet zase normálně ,na VAGu mi to nepíše žádnou chybu ,max nějakou chybu 18062 tušm , něco jako čidlo teploty oleje, vedení k čidlu poškozeno , nebo čidlo , ale domnívám se že žádné čidlo tento motor nemá. Druhý dotaz , EGR ventil "OD OLEJE" ....... je pravidlem že musí být TURBO kapuuut??? prosím napište někdo , už nevím co s tím. PŘEDEM VELKÉ DÍK VŠEM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDRAVÍM OPĚT VŠECHNY , po týdnu jsem opět zpět , váhu vzduchu jsem koupil ,tady od kolegy , váha je určitě v pořádku , ale to auto mi ne a ne jet zase normálně ,na VAGu mi to nepíše žádnou chybu ,max nějakou chybu 18062 tušm , něco jako čidlo teploty oleje, vedení k čidlu poškozeno , nebo čidlo , ale domnívám se že žádné čidlo tento motor nemá. Druhý dotaz , EGR ventil "OD OLEJE" ....... je pravidlem že musí být TURBO kapuuut??? prosím napište někdo , už nevím co s tím. PŘEDEM VELKÉ DÍK VŠEM.no ak mas vyhadzany olej teda dost oleju v EGR tak to turbo uz nebude co byvalo.skus stlacit turbo hadicu co ide do klapky a ked mu niekto prida musi ti pekne hadicu natlacit a nemozes ju stlacit.staci asi do 3000ot. to ma uz plny tlak.nie viac aby si neodkuril motor na mieste.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...